Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
D. Pejčinović
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

D. Pejčinović

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc36633,3 perc/meccs
Gól + gólpassz10,25 / 90 perc
Átlagértékelés6,4210 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonVfB StuttgartBundesliga · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex37,2/10092% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,25
Lövés
14
Kaput talál
2
Lövés pontossága
14,30 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
120
Passzpontosság
11,70 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
0,98
Sikeres csel
0
Cselezési siker
–

Védekezés és párharc

Szerelés
2
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
0,74
Megnyert párharc
10
Párharcsiker
27,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
2

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
366 perc
Átlagértékelés
6,42
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,792026. 10. 23.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Bundesliga2026VfB Stuttgart · Támadó
37,2index / 100
Meccs6 Kezdő6 Perc247 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,36 Értékelés6,47 Passzpontosság13 %
92% adatlefedettségStabil forma
Bajnokok Ligája2026VfB Stuttgart · Támadó
26,4index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc118 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,39 Passzpontosság7,90 %
88% adatlefedettségStabil forma
Német Kupa2026VfB Stuttgart · Támadó
17,5index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc1 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,33 Passzpontosság0 %
82% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

13 helyi sor
Idegenbeli2–0
Galatasaray–VfB Stuttgart

KezdőF · 16 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,28Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz5Passzpontosság5 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–4
Bayer Leverkusen–VfB Stuttgart

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,33Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Gól0Gólpassz1Értékelés6,79Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz24Passzpontosság16 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,51Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz1Passzpontosság1 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Hamburger SV–VfB Stuttgart

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,33Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz14Passzpontosság10 %Párharc / megnyert6 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,49Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz3Passzpontosság1 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,49Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz15Passzpontosság9 %Párharc / megnyert4 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–1
VfB Stuttgart–Viking

KezdőF · 28 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,44Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz10Passzpontosság7 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–1
VfB Stuttgart–1. FC Köln

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,37Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál6 / 1Passz27Passzpontosság14 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli5–1
Gól–Gólpassz–Értékelés6,20Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz21Passzpontosság13 %Párharc / megnyert1 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap17 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap159 perc6 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap366 perc11 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott9 értékelt meccs · szórás: 0,14
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55146010,626,451,230,00
Utolsó 1010303010,306,451,190,59
Utolsó 2011366010,256,420,980,74
Hazai5 meccs
202perc0gól1gólpassz6,52értékelés
Idegenbeli6 meccs
164perc0gól0gólpassz6,33értékelés
Kezdőként11 meccs
366perc0gól1gólpassz6,42értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,42026. 09. 04.
  2. 6,42026. 09. 09.
  3. –2026. 09. 12.
  4. 6,52026. 09. 19.
  5. 6,52026. 10. 10.
  6. 6,32026. 10. 14.
  7. 6,52026. 10. 20.
  8. 6,82026. 10. 23.
  9. 6,32026. 10. 28.
  10. 6,32026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-11-03.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 72 perc 14 nap alatt · legutóbb 6,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között6,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
16 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
72 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
159 perc6 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
366,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. K09.12.–
  2. K09.19.26′
  3. K10.10.13′
  4. K10.14.71′
  5. N10.17.–
  6. K10.20.3′
  7. K10.23.55′
  8. K10.28.1′
  9. N10.31.–
  10. K11.03.16′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
146perc0gól1gólpassz0,62G+GP / 906,45értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
303perc0gól1gólpassz0,30G+GP / 906,45értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc75
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,48

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc72/740,00
Gólpassz / 90 perc68/740,00
Átlagértékelés57/746,39

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.