Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
F. Missori
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

F. Missori

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc37046,3 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,585 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAvellinoSerie B · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex36,1/10096% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
6
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
145
Passzpontosság
24,90 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
0,97
Sikeres csel
3
Cselezési siker
33,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
1,22
Megnyert párharc
12
Párharcsiker
44,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
2

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,24

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
370 perc
Átlagértékelés
6,58
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,902026. 09. 13.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Serie B2026Avellino · Középpályás
36,1index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc370 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,58 Passzpontosság24,90 %
96% adatlefedettségStabil forma
Serie A2026Sassuolo · Védő
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Olasz Kupa2026Sassuolo · Védő
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Hazai2–0
Avellino–Pisa

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,35Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz37Passzpontosság26 %Párharc / megnyert8 / 2Csel / sikeres3 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Virtus Entella–Avellino

KezdőM · 71 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,49Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz25Passzpontosság18 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Avellino–Padova

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Cesena–Avellino

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–1
Avellino–Sampdoria

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,46Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 0Passz40Passzpontosság30 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres5 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Ascoli–Avellino

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Avellino–Palermo

KezdőD · 74 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz31Passzpontosság29 %Párharc / megnyert3 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Modena–Avellino

KezdőM · 45 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz12Passzpontosság8 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Sassuolo–Torino

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
Atalanta–Sassuolo

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–0
Sassuolo–Cesena

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap161 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap251 perc5 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap370 perc8 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott5 értékelt meccs · szórás: 0,20
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55251000,006,431,081,79
Utolsó 108370000,006,580,971,22
Utolsó 208370000,006,580,971,22
Hazai4 meccs
254perc0gól0gólpassz6,57értékelés
Idegenbeli4 meccs
116perc0gól0gólpassz6,60értékelés
Kezdőként8 meccs
370perc0gól0gólpassz6,58értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. 6,72026. 09. 06.
  2. 6,92026. 09. 13.
  3. –2026. 09. 19.
  4. 6,52026. 10. 09.
  5. –2026. 10. 18.
  6. –2026. 10. 24.
  7. 6,52026. 10. 27.
  8. 6,42026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 161 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
161 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
251 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,24 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. N08.23.–
  2. N08.29.–
  3. K09.06.45′
  4. K09.13.74′
  5. K09.19.–
  6. K10.09.90′
  7. K10.18.–
  8. K10.24.–
  9. K10.27.71′
  10. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
251perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,43értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
370perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,58értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc251
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,43

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc114/1370,00
Gólpassz / 90 perc115/1370,00
Átlagértékelés69/1376,50

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.