Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Dimitris Theodoridis
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Dimitris Theodoridis

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc33441,8 perc/meccs
Gól + gólpassz10,27 / 90 perc
Átlagértékelés6,727 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonKifisiaSuper League 1 · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex40,5/10094% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
87,50 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,27
Gólpassz / 90
0
Lövés
6
Kaput talál
2
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
16,70 %

Passz és kreativitás

Passz
34
Passzpontosság
4,90 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
0,81
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
2
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
0,81
Megnyert párharc
15
Párharcsiker
39,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
8
Elkövetett szabálytalanság
8

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
334 perc
Átlagértékelés
6,72
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,702026. 09. 10.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Super League 12026Kifisia · Támadó
40,5index / 100
Meccs7 Kezdő6 Perc334 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,27 Értékelés6,72 Passzpontosság4,90 %
94% adatlefedettségStabil forma
Cup2026Kifisia · Játékos
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Hazai2–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,26Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz2Passzpontosság2 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Iraklis 1908–Kifisia

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,80Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz8Passzpontosság7 %Párharc / megnyert8 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Kifisia–Panetolikos

KezdőF · 65 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,41Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz7Passzpontosság5 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Atromitos–Kifisia

KezdőF · 79 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,86Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz6Passzpontosság4 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Kifisia–Levadiakos

KezdőF · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,71Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz7Passzpontosság5 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Panathinaikos–Kifisia

KezdőF · 23 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,70Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
OFI–Kifisia

Csereként beálltF · 28 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz4Passzpontosság3 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Marko–Kifisia

Kezdő– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Kifisia–AEK Athens FC

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap21 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap159 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap334 perc8 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó7 értékelt meccs · szórás: 0,46
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55283000,006,610,950,64
Utolsó 108334100,276,720,810,81
Utolsó 208334100,276,720,810,81
Hazai4 meccs
204perc0gól0gólpassz6,55értékelés
Idegenbeli4 meccs
130perc1gól0gólpassz6,95értékelés
Kezdőként7 meccs
306perc1gól0gólpassz6,79értékelés
Csereként1 meccs
28perc–gól0gólpassz6,30értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 09. 02.
  2. 6,32026. 09. 06.
  3. 7,72026. 09. 10.
  4. 6,72026. 09. 13.
  5. 6,92026. 09. 19.
  6. 6,42026. 10. 11.
  7. 6,82026. 10. 18.
  8. 6,32026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-10-31.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 21 perc 14 nap alatt · legutóbb 13,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között13,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
21 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
21 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
159 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
334,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. N08.30.–
  2. K09.02.–
  3. C09.06.28′
  4. K09.10.23′
  5. K09.13.45′
  6. K09.19.79′
  7. K10.11.65′
  8. K10.18.73′
  9. N10.24.–
  10. K10.31.21′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
283perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,61értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
334perc1gól0gólpassz0,27G+GP / 906,72értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc238
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,58

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc14/310,27
Gólpassz / 90 perc29/310,00
Átlagértékelés14/316,72

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.