Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Diogo Filipe Spencer Marques
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Diogo Filipe Spencer Marques

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés5Lefedett pályára lépés
Játékperc33967,8 perc/meccs
Gól + gólpassz30,80 / 90 perc
Átlagértékelés6,824 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAlvercaPrimeira Liga · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex61,0/10090% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
4 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
80 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
3
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,80
Lövés
1
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
87
Passzpontosság
15,40 %
Kulcspassz
6
Kulcspassz / 90
1,59
Sikeres csel
5
Cselezési siker
55,60 %

Védekezés és párharc

Szerelés
7
Labdaszerzés
7
Védőakció / 90
3,72
Megnyert párharc
14
Párharcsiker
37,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
7

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,53

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
339 perc
Átlagértékelés
6,82
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,292026. 09. 12.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen20 gól · 2 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Primeira Liga2026Alverca · Középpályás
61,0index / 100
Meccs5 Kezdő4 Perc339 Gól0 Gólpassz3 G+GP / 900,80 Értékelés6,82 Passzpontosság15,40 %
90% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

7 helyi sor
Hazai0–1
Alverca–Arouca

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,43Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz21Passzpontosság17 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–4
Famalicao–Alverca

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,07Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz24Passzpontosság14 %Párharc / megnyert14 / 5Csel / sikeres4 / 3Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Alverca–Rio Ave

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–3
Nacional–Alverca

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz2Értékelés8,29Kulcspassz3Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz18Passzpontosság16 %Párharc / megnyert11 / 4Csel / sikeres2 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Alverca–SC Braga

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Alverca–Santa Clara

Csereként beálltD · 69 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz24Passzpontosság15 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Sporting CP–Alverca

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap339 perc5 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó4 értékelt meccs · szórás: 0,86
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55339030,806,821,593,72
Utolsó 105339030,806,821,593,72
Utolsó 205339030,806,821,593,72
Hazai3 meccs
159perc0gól0gólpassz6,47értékelés
Idegenbeli2 meccs
180perc0gól3gólpassz7,18értékelés
Kezdőként4 meccs
270perc0gól3gólpassz6,93értékelés
Csereként1 meccs
69perc–gól0gólpassz6,50értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 5 értékelt pályára lépés
  1. 6,52026. 08. 29.
  2. 8,32026. 09. 12.
  3. –2026. 09. 19.
  4. 6,12026. 10. 12.
  5. 6,42026. 10. 24.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot4 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 11,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között11,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
113,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,53 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
4 folyamatos pályára lépés
  1. N08.22.–
  2. C08.29.69′
  3. N09.05.–
  4. K09.12.90′
  5. K09.19.–
  6. K10.12.90′
  7. K10.24.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
339perc0gól3gólpassz0,80G+GP / 906,82értékelés
Utolsó 10 pályára lépés5 meccses minta
339perc0gól3gólpassz0,80G+GP / 906,82értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc270
Gól0
Gólpassz3
Átlagértékelés6,93

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc100/1210,00
Gólpassz / 90 perc3/1211,00
Átlagértékelés21/1216,93

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.