Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Jeong Jae-Hee
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Jeong Jae-Hee

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés12Lefedett pályára lépés
Játékperc56246,8 perc/meccs
Gól + gólpassz30,48 / 90 perc
Átlagértékelés6,399 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonDaejeon CitizenK League 1 · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex43,4/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
12 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
1
Gól / 90
0,32
Gólpassz / 90
0,16
Lövés
14
Kaput talál
6
Lövés pontossága
42,90 %
Gólkonverzió
14,30 %

Passz és kreativitás

Passz
119
Passzpontosság
17,90 %
Kulcspassz
6
Kulcspassz / 90
0,96
Sikeres csel
2
Cselezési siker
28,60 %

Védekezés és párharc

Szerelés
1
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
0,32
Megnyert párharc
8
Párharcsiker
36,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
1

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,16

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
562 perc
Átlagértékelés
6,39
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,902026. 09. 05.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen22 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
K League 12026Daejeon Citizen · Támadó
43,4index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc352 Gól2 Gólpassz0 G+GP / 900,51 Értékelés6,42 Passzpontosság17,40 %
96% adatlefedettségStabil forma
AFC Champions League Elite2026Daejeon Citizen · Középpályás
41,1index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc210 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,43 Értékelés6,33 Passzpontosság18,40 %
86% adatlefedettségStabil forma
Angol FA-kupa2026Daejeon Citizen · Játékos
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

15 helyi sor
Idegenbeli2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés5,87Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz30Passzpontosság23 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Jeonbuk Motors–Daejeon Citizen

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,05Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz21Passzpontosság16 %Párharc / megnyert8 / 2Csel / sikeres4 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz1Értékelés7,07Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz7Passzpontosság6 %Párharc / megnyert3 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,55Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés5,70Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz27Passzpontosság23 %Párharc / megnyert3 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Daejeon Citizen–FC Anyang

KezdőM · 78 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–5
Gól2Gólpassz0Értékelés7,90Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 3Passz17Passzpontosság13 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Gól0Gólpassz0Értékelés5,74Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz17Passzpontosság13 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–0
Daejeon Citizen–Gangwon FC

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–3
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli4–2
FC Seoul–Daejeon Citizen

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap147 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap215 perc5 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap562 perc12 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 2,02
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55215010,425,061,670,84
Utolsó 1010562210,485,750,960,32
Utolsó 2012562210,485,750,960,32
Hazai5 meccs
229perc0gól0gólpassz6,09értékelés
Idegenbeli7 meccs
333perc2gól1gólpassz5,52értékelés
Kezdőként12 meccs
562perc2gól1gólpassz5,75értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 5,72026. 08. 30.
  2. 7,92026. 09. 05.
  3. 6,32026. 09. 09.
  4. 5,72026. 09. 12.
  5. 6,62026. 09. 20.
  6. 7,12026. 10. 13.
  7. 6,32026. 10. 18.
  8. 0,02026. 10. 24.
  9. 6,12026. 10. 27.
  10. 5,92026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-11-03.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 147 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
82 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
147 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
215 perc5 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
187,3 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,16 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. K09.05.83′
  2. K09.09.78′
  3. K09.12.81′
  4. K09.20.60′
  5. K10.13.63′
  6. K10.18.5′
  7. K10.24.0′
  8. K10.27.65′
  9. N10.31.–
  10. K11.03.82′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
215perc0gól1gólpassz0,42G+GP / 905,06értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
562perc2gól1gólpassz0,48G+GP / 905,75értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc152
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés4,56

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.