Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Lee Myung-Jae
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Lee Myung-Jae

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés15Lefedett pályára lépés
Játékperc76551,0 perc/meccs
Gól + gólpassz60,71 / 90 perc
Átlagértékelés6,719 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonDaejeon CitizenK League 1 · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex41,9/100100% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
14 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
8 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
93,30 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
5
Gól / 90
0,12
Gólpassz / 90
0,59
Lövés
3
Kaput talál
1
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
33,30 %

Passz és kreativitás

Passz
152
Passzpontosság
32,30 %
Kulcspassz
9
Kulcspassz / 90
1,06
Sikeres csel
2
Cselezési siker
33,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
0
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0
Megnyert párharc
6
Párharcsiker
42,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
1

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
765 perc
Átlagértékelés
6,71
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,702026. 09. 12.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat6egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
K League 12026Daejeon Citizen · Védő
41,9index / 100
Meccs12 Kezdő11 Perc675 Gól1 Gólpassz5 G+GP / 900,80 Értékelés6,68 Passzpontosság30,60 %
100% adatlefedettségStabil forma
AFC Champions League Elite2026Daejeon Citizen · Védő
28,6index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc90 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,97 Passzpontosság36 %
84% adatlefedettségStabil forma
Angol FA-kupa2026Daejeon Citizen · Játékos
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

15 helyi sor
Idegenbeli2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,97Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz48Passzpontosság36 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,10Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól0Gólpassz1Értékelés6,50Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz1Értékelés6,60Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Daejeon Citizen–Pohang Steelers

Csereként beálltD · 45 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,70Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz27Passzpontosság24 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Daejeon Citizen–FC Anyang

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,30Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–5
Gól0Gólpassz1Értékelés7,20Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz31Passzpontosság27 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Gól0Gólpassz1Értékelés6,53Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz46Passzpontosság37 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–0
Daejeon Citizen–Gangwon FC

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–3
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli4–2
FC Seoul–Daejeon Citizen

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap360 perc6 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap765 perc15 pályára lépés · 8 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 2,17
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55270000,004,890,670,00
Utolsó 1010675140,675,990,800,00
Utolsó 2015765150,716,041,060,00
Hazai7 meccs
405perc1gól2gólpassz6,71értékelés
Idegenbeli8 meccs
360perc0gól3gólpassz5,37értékelés
Kezdőként14 meccs
720perc0gól5gólpassz5,86értékelés
Csereként1 meccs
45perc1gól0gólpassz7,70értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 7,22026. 09. 05.
  2. 6,32026. 09. 09.
  3. 7,72026. 09. 12.
  4. 6,62026. 09. 20.
  5. 6,52026. 10. 09.
  6. 6,12026. 10. 18.
  7. 6,52026. 10. 24.
  8. 7,02026. 10. 27.
  9. –2026. 10. 31.
  10. 0,02026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés4 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
0 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap4 meccs
180 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
360 perc6 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
127,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.05.90′
  2. K09.09.90′
  3. C09.12.45′
  4. K09.20.90′
  5. K10.09.90′
  6. K10.18.90′
  7. K10.24.90′
  8. K10.27.90′
  9. K10.31.–
  10. K11.03.0′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
270perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 904,89értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
675perc1gól4gólpassz0,67G+GP / 905,99értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc270
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés4,89

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.