Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Lee Yeong-Jae
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Lee Yeong-Jae

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés12Lefedett pályára lépés
Játékperc68657,2 perc/meccs
Gól + gólpassz50,66 / 90 perc
Átlagértékelés6,609 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonJeonbuk MotorsK League 1 · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex46,4/10096% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
12 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
4 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
4
Gól / 90
0,13
Gólpassz / 90
0,52
Lövés
10
Kaput talál
4
Lövés pontossága
40 %
Gólkonverzió
10 %

Passz és kreativitás

Passz
158
Passzpontosság
35,20 %
Kulcspassz
8
Kulcspassz / 90
1,05
Sikeres csel
2
Cselezési siker
66,70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
5
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
1,05
Megnyert párharc
14
Párharcsiker
66,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
6
Elkövetett szabálytalanság
1

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
686 perc
Átlagértékelés
6,60
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,332026. 10. 27.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen20 gól · 2 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
K League 12026Jeonbuk Motors · Középpályás
46,4index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc573 Gól0 Gólpassz4 G+GP / 900,63 Értékelés6,40 Passzpontosság45,60 %
96% adatlefedettségStabil forma
AFC Champions League Elite2026Jeonbuk Motors · Középpályás
58,4index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc113 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,80 Értékelés7 Passzpontosság18,80 %
86% adatlefedettségStabil forma
Angol FA-kupa2026Jeonbuk Motors · Játékos
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

16 helyi sor
Hazai2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,14Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz11Passzpontosság9 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–2
Gól1Gólpassz0Értékelés7,33Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz26Passzpontosság19 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
FC Anyang–Jeonbuk Motors

KezdőM · 61 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,65Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Gól0Gólpassz2Értékelés7Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,53Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz24Passzpontosság23 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Gól0Gólpassz1Értékelés6,50Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Jeonbuk Motors–Gwangju FC

KezdőM · 84 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,80Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Jeonbuk Motors–FC Seoul

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,70Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz39Passzpontosság36 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gangwon FC–Jeonbuk Motors

KezdőM · 75 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,75Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz4Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz58Passzpontosság52 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Incheon United–Jeonbuk Motors

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–0
Gimcheon Sangmu FC–Jeonbuk Motors

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Jeonbuk Motors–Ulsan Hyundai FC

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–2
Bucheon FC 1995–Jeonbuk Motors

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap95 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap347 perc7 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap686 perc12 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó9 értékelt meccs · szórás: 0,52
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55239121,137,031,130,75
Utolsó 1010596140,766,600,600,76
Utolsó 2012686140,665,941,051,05
Hazai7 meccs
372perc0gól2gólpassz5,13értékelés
Idegenbeli5 meccs
314perc1gól2gólpassz6,75értékelés
Kezdőként12 meccs
686perc1gól4gólpassz5,94értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,82026. 09. 09.
  2. 5,72026. 09. 12.
  3. 5,82026. 09. 20.
  4. 6,52026. 10. 09.
  5. 6,52026. 10. 14.
  6. 7,02026. 10. 18.
  7. 6,72026. 10. 24.
  8. 7,32026. 10. 27.
  9. –2026. 10. 31.
  10. 7,12026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés4 pályára lépés · 156 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
25 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap4 meccs
156 perc4 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap7 meccs
347 perc7 kezdés · 4 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
137,2 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.09.75′
  2. K09.12.90′
  3. K09.20.84′
  4. K10.09.90′
  5. K10.14.18′
  6. K10.18.83′
  7. K10.24.61′
  8. K10.27.70′
  9. K10.31.–
  10. K11.03.25′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
239perc1gól2gólpassz1,13G+GP / 907,03értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
596perc1gól4gólpassz0,76G+GP / 906,60értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc239
Gól1
Gólpassz2
Átlagértékelés7,03

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc1/950,80
Gólpassz / 90 perc52/950,00
Átlagértékelés14/957,00

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.