Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
William Clem
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

William Clem

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés12Lefedett pályára lépés
Játékperc96680,5 perc/meccs
Gól + gólpassz10,09 / 90 perc
Átlagértékelés6,8312 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonFC CopenhagenSuperliga · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex50,0/10098% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
7 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
91,70 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,09
Gólpassz / 90
0
Lövés
14
Kaput talál
5
Lövés pontossága
35,70 %
Gólkonverzió
7,10 %

Passz és kreativitás

Passz
540
Passzpontosság
44,50 %
Kulcspassz
11
Kulcspassz / 90
1,02
Sikeres csel
3
Cselezési siker
30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
31
Labdaszerzés
20
Védőakció / 90
4,75
Megnyert párharc
51
Párharcsiker
54,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
10
Elkövetett szabálytalanság
12

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,19

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
966 perc
Átlagértékelés
6,83
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés82026. 08. 27.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Superliga2026FC Copenhagen · Középpályás
50,0index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc756 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,68 Passzpontosság47,80 %
98% adatlefedettségStabil forma
Konferencia-liga2026FC Copenhagen · Középpályás
63,5index / 100
Meccs3 Kezdő2 Perc210 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,43 Értékelés7,30 Passzpontosság27,30 %
86% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

15 helyi sor
Hazai2–1
FC Copenhagen–FC Iberia 1999

Csereként beálltM · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz28Passzpontosság27 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Sonderjyske–FC Copenhagen

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,55Kulcspassz2Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz91Passzpontosság74 %Párharc / megnyert6 / 5Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
FC Copenhagen–Odense

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,63Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz72Passzpontosság60 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
FK Crvena Zvezda–FC Copenhagen

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
FC Copenhagen–Aarhus

KezdőM · 65 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,37Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz24Passzpontosság20 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
FC Copenhagen–SC Braga

KezdőM · 84 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz20Passzpontosság15 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,33Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz44Passzpontosság34 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Brondby–FC Copenhagen

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,03Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz40Passzpontosság35 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
FC Copenhagen–AC Horsens

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,82Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz62Passzpontosság50 %Párharc / megnyert12 / 7Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–5
Odense–FC Copenhagen

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,05Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz33Passzpontosság29 %Párharc / megnyert7 / 6Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,43Kulcspassz2Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz42Passzpontosság35 %Párharc / megnyert14 / 4Csel / sikeres2 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–1
FC Copenhagen–Sonderjyske

KezdőM · 61 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz46Passzpontosság38 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–1
FC Copenhagen–Inter Turku

KezdőM · 81 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8Kulcspassz2Szerelés5Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz38Passzpontosság34 %Párharc / megnyert11 / 7Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–0
Viborg–FC Copenhagen

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–4
Randers FC–FC Copenhagen

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap135 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap464 perc6 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap966 perc12 pályára lépés · 10 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott10 értékelt meccs · szórás: 0,27
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55374000,006,690,963,85
Utolsó 1010824000,006,710,984,70
Utolsó 2012966100,096,831,024,75
Hazai8 meccs
606perc1gól0gólpassz6,88értékelés
Idegenbeli4 meccs
360perc0gól0gólpassz6,74értékelés
Kezdőként11 meccs
921perc1gól0gólpassz6,82értékelés
Csereként1 meccs
45perc0gól0gólpassz7,00értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,42026. 09. 03.
  2. 7,12026. 09. 06.
  3. 6,82026. 09. 11.
  4. 7,02026. 09. 20.
  5. 6,32026. 10. 11.
  6. 6,92026. 10. 15.
  7. 6,42026. 10. 18.
  8. 6,62026. 10. 26.
  9. 6,62026. 11. 02.
  10. 7,02026. 11. 05.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot3 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 225 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
135 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
225 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
464 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
966,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,19 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
3 folyamatos pályára lépés
  1. K09.06.90′
  2. K09.11.90′
  3. K09.20.90′
  4. K10.11.90′
  5. K10.15.84′
  6. K10.18.65′
  7. N10.22.–
  8. K10.26.90′
  9. K11.02.90′
  10. C11.05.45′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
374perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,69értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
824perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,71értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc290
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,64

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc25/1760,43
Gólpassz / 90 perc152/1760,00
Átlagértékelés34/1767,30

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.