Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Marcos Paulo
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Marcos Paulo

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés12Lefedett pályára lépés
Játékperc61251,0 perc/meccs
Gól + gólpassz20,29 / 90 perc
Átlagértékelés6,878 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonJuventudeSerie B · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex53,4/100100% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
12 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
0
Gól / 90
0,29
Gólpassz / 90
0
Lövés
9
Kaput talál
3
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
22,20 %

Passz és kreativitás

Passz
386
Passzpontosság
49,80 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,29
Sikeres csel
1
Cselezési siker
25 %

Védekezés és párharc

Szerelés
16
Labdaszerzés
7
Védőakció / 90
3,38
Megnyert párharc
44
Párharcsiker
55 %
Kiharcolt szabálytalanság
9
Elkövetett szabálytalanság
11

Fegyelem

Sárga lap
4
Piros lap
0
Lap / 90
0,59

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
612 perc
Átlagértékelés
6,87
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,062026. 09. 09.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Serie B2026Juventude · Védő
53,4index / 100
Meccs12 Kezdő12 Perc612 Gól2 Gólpassz0 G+GP / 900,29 Értékelés6,87 Passzpontosság49,80 %
100% adatlefedettségVisszaeső forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

12 helyi sor
Idegenbeli1–2
Cuiaba–Juventude

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–2
Vila Nova–Juventude

KezdőD · 68 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,39Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz22Passzpontosság14 %Párharc / megnyert11 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Ceara–Juventude

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,64Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz45Passzpontosság39 %Párharc / megnyert12 / 7Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Juventude–São Bernardo

KezdőD · 61 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,29Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz35Passzpontosság29 %Párharc / megnyert12 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Juventude–Operario-PR

KezdőD · 60 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,19Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz40Passzpontosság32 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
America Mineiro–Juventude

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,89Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz91Passzpontosság79 %Párharc / megnyert12 / 8Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Sport Recife–Juventude

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Juventude–Athletic Club

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,59Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz72Passzpontosság70 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres2 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Criciuma–Juventude

KezdőD · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,06Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz28Passzpontosság22 %Párharc / megnyert11 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–1
Juventude–CRB

KezdőD · 63 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz53Passzpontosság38 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Juventude–Fortaleza EC

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap– perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap219 perc4 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap612 perc12 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó8 értékelt meccs · szórás: 2,41
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55279100,326,380,003,87
Utolsó 1010549200,336,010,163,77
Utolsó 2012612200,296,110,293,38
Hazai6 meccs
274perc1gól0gólpassz6,74értékelés
Idegenbeli6 meccs
338perc1gól0gólpassz5,60értékelés
Kezdőként12 meccs
612perc2gól0gólpassz6,11értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 09. 05.
  2. 8,12026. 09. 09.
  3. 6,62026. 09. 13.
  4. 0,02026. 09. 19.
  5. 7,92026. 09. 29.
  6. 7,22026. 10. 03.
  7. 6,32026. 10. 11.
  8. 6,62026. 10. 17.
  9. 5,42026. 10. 31.
  10. –2026. 11. 08.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 68 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
–1 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
68 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
219 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
306,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,59 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.05.–
  2. K09.09.90′
  3. K09.13.90′
  4. K09.19.0′
  5. K09.29.90′
  6. K10.03.60′
  7. K10.11.61′
  8. K10.17.90′
  9. K10.31.68′
  10. K11.08.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
279perc1gól0gólpassz0,32G+GP / 906,38értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
549perc2gól0gólpassz0,33G+GP / 906,01értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc279
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés6,38

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc9/1460,29
Gólpassz / 90 perc119/1460,00
Átlagértékelés71/1466,11

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.