Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
I. Murphy
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

I. Murphy

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc43248,0 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,346 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSan DiegoMajor League Soccer · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex38,1/10098% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
0
Kaput talál
0
Lövés pontossága
–
Gólkonverzió
–

Passz és kreativitás

Passz
284
Passzpontosság
45,40 %
Kulcspassz
0
Kulcspassz / 90
0
Sikeres csel
1
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
7
Labdaszerzés
9
Védőakció / 90
3,33
Megnyert párharc
10
Párharcsiker
47,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
0
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
432 perc
Átlagértékelés
6,34
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,702026. 09. 06.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Major League Soccer2026San Diego · Védő
38,1index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc432 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,34 Passzpontosság45,40 %
98% adatlefedettségStabil forma
Leagues Cup2026San Diego · Védő
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Idegenbeli0–1
St. Louis City–San Diego

KezdőD · 73 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,44Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz43Passzpontosság35 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–1
Gól0Gólpassz0Értékelés5,80Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz37Passzpontosság29 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–3
Austin–San Diego

KezdőD · 89 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,27Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz54Passzpontosság48 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–5
Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz66Passzpontosság63 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Orlando City SC–San Diego

KezdőD · 62 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz46Passzpontosság46 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Gól–Gólpassz–Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz38Passzpontosság38 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Portland Timbers–San Diego

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–1
Los Angeles FC–San Diego

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–2
San Diego–Puebla

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap73 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap134 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap432 perc9 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó7 értékelt meccs · szórás: 2,23
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55304000,005,000,003,55
Utolsó 109432000,005,430,003,33
Utolsó 209432000,005,430,003,33
Hazai3 meccs
147perc0gól0gólpassz4,27értékelés
Idegenbeli6 meccs
285perc0gól0gólpassz6,30értékelés
Kezdőként9 meccs
432perc0gól0gólpassz5,43értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 16.
  2. –2026. 08. 20.
  3. 6,32026. 08. 30.
  4. 6,72026. 09. 06.
  5. 0,02026. 09. 10.
  6. 6,52026. 09. 14.
  7. 6,32026. 09. 27.
  8. 5,82026. 10. 11.
  9. 6,42026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot9 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 73 perc 14 nap alatt · legutóbb 20,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között20,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
73 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap2 meccs
134 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. N08.13.–
  2. K08.16.–
  3. K08.20.–
  4. K08.30.66′
  5. K09.06.62′
  6. K09.10.0′
  7. K09.14.81′
  8. K09.27.89′
  9. K10.11.61′
  10. K10.31.73′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
304perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,00értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
432perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,43értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc304
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés5,00

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc174/2140,00
Gólpassz / 90 perc174/2140,00
Átlagértékelés145/2145,43

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.