Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Gustavo
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Gustavo

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc32140,1 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,544 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonVitória SCPrimeira Liga · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex40,9/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
6
Kaput talál
1
Lövés pontossága
16,70 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
61
Passzpontosság
9,60 %
Kulcspassz
7
Kulcspassz / 90
1,96
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
1,40
Megnyert párharc
24
Párharcsiker
50 %
Kiharcolt szabálytalanság
7
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,56

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
321 perc
Átlagértékelés
6,54
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,702026. 08. 31.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Primeira Liga2026Vitória SC · Középpályás
40,9index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc321 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,54 Passzpontosság9,60 %
96% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Idegenbeli0–0
GIL Vicente–Vitória SC

KezdőM · 89 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,43Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz14Passzpontosság10 %Párharc / megnyert12 / 9Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–0
Vitória SC–Maritimo

KezdőM · 66 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz14Passzpontosság8 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Vitória SC–Moreirense

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,52Kulcspassz5Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 0Passz18Passzpontosság12 %Párharc / megnyert14 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Vitória SC–Casa Pia

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
SC Braga–Vitória SC

KezdőM · 76 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz15Passzpontosság8 %Párharc / megnyert13 / 6Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Vitória SC–Nacional

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–2
Sporting CP–Vitória SC

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap89 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap155 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap321 perc8 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott4 értékelt meccs · szórás: 0,10
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55245000,006,482,571,47
Utolsó 108321000,006,541,961,40
Utolsó 208321000,006,541,961,40
Hazai4 meccs
66perc0gól0gólpassz6,50értékelés
Idegenbeli4 meccs
255perc0gól0gólpassz6,55értékelés
Kezdőként8 meccs
321perc0gól0gólpassz6,54értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 14.
  2. –2026. 08. 23.
  3. 6,72026. 08. 31.
  4. –2026. 09. 06.
  5. 6,52026. 09. 12.
  6. –2026. 09. 20.
  7. 6,52026. 10. 23.
  8. 6,42026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 155 perc 14 nap alatt · legutóbb 10,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között10,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
89 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
155 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap2 meccs
155 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,56 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. K08.14.–
  2. K08.23.–
  3. K08.31.76′
  4. K09.06.–
  5. K09.12.90′
  6. K09.20.–
  7. K10.23.66′
  8. K11.02.89′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
245perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,48értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
321perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,54értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc245
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,48

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc103/1240,00
Gólpassz / 90 perc100/1240,00
Átlagértékelés62/1246,54

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.