Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
E. Castillo
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

E. Castillo

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc58453,1 perc/meccs
Gól + gólpassz50,77 / 90 perc
Átlagértékelés7,457 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAlianza LimaPrimera División · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex72,4/100100% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
4
Gólpassz
1
Gól / 90
0,62
Gólpassz / 90
0,15
Lövés
28
Kaput talál
10
Lövés pontossága
35,70 %
Gólkonverzió
14,30 %

Passz és kreativitás

Passz
131
Passzpontosság
16,20 %
Kulcspassz
11
Kulcspassz / 90
1,70
Sikeres csel
11
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
6
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0,92
Megnyert párharc
28
Párharcsiker
52,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
7
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
584 perc
Átlagértékelés
7,45
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,442026. 10. 29.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen21 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat2egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Primera División2026Alianza Lima · Támadó
72,4index / 100
Meccs11 Kezdő11 Perc584 Gól4 Gólpassz1 G+GP / 900,77 Értékelés7,45 Passzpontosság16,20 %
100% adatlefedettségJavuló forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Hazai1–0
Alianza Lima–Cienciano

KezdőF · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz15Passzpontosság11 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres4 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Gól1Gólpassz1Értékelés8,44Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz7Passzpontosság5 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
UCV Moquegua–Alianza Lima

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,29Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz17Passzpontosság15 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz4Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz24Passzpontosság21 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Cusco–Alianza Lima

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–0
Alianza Lima–ADT

KezdőF · 89 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,91Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 3Passz23Passzpontosság17 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,49Kulcspassz3Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz18Passzpontosság16 %Párharc / megnyert12 / 5Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–1
Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz27Passzpontosság18 %Párharc / megnyert10 / 7Csel / sikeres7 / 4Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
FBC Melgar–Alianza Lima

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap135 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap310 perc5 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap584 perc11 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó7 értékelt meccs · szórás: 0,87
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55310311,167,781,740,58
Utolsó 1010584410,777,451,700,92
Utolsó 2011584410,777,451,700,92
Hazai6 meccs
449perc3gól0gólpassz7,48értékelés
Idegenbeli5 meccs
135perc1gól1gólpassz7,37értékelés
Kezdőként11 meccs
584perc4gól1gólpassz7,45értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 23.
  2. 6,62026. 08. 30.
  3. –2026. 09. 06.
  4. 6,52026. 09. 13.
  5. 7,92026. 09. 19.
  6. –2026. 10. 12.
  7. 8,22026. 10. 18.
  8. 6,32026. 10. 25.
  9. 8,42026. 10. 29.
  10. 8,22026. 11. 04.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 225 perc 14 nap alatt · legutóbb 5,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között5,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
135 perc2 kezdés · 3 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
225 perc3 kezdés · 3 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
310 perc5 kezdés · 4 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
116,8 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.23.–
  2. K08.30.90′
  3. K09.06.–
  4. K09.13.95′
  5. K09.19.89′
  6. K10.12.–
  7. K10.18.85′
  8. K10.25.90′
  9. K10.29.45′
  10. K11.04.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
310perc3gól1gólpassz1,16G+GP / 907,78értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
584perc4gól1gólpassz0,77G+GP / 907,45értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc310
Gól3
Gólpassz1
Átlagértékelés7,78

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc15/490,62
Gólpassz / 90 perc18/490,15
Átlagértékelés4/497,45

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.