Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Cho Wi-Je
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Cho Wi-Je

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc38835,3 perc/meccs
Gól + gólpassz10,23 / 90 perc
Átlagértékelés6,165 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonJeonbuk MotorsK League 1 · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex29,1/10094% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
90,90 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,23
Lövés
1
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
96
Passzpontosság
63,70 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
0,23
Sikeres csel
0
Cselezési siker
–

Védekezés és párharc

Szerelés
1
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0,23
Megnyert párharc
7
Párharcsiker
70 %
Kiharcolt szabálytalanság
0
Elkövetett szabálytalanság
1

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,46

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
388 perc
Átlagértékelés
6,16
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,302026. 09. 24.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
K League 12026Jeonbuk Motors · Védő
29,1index / 100
Meccs7 Kezdő7 Perc371 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,24 Értékelés6,13 Passzpontosság72 %
94% adatlefedettségStabil forma
Felkészülési mérkőzések2026South Korea · Védő
17,3index / 100
Meccs1 Kezdő0 Perc17 Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés6,30 Passzpontosság11 %
52% adatlefedettségStabil forma
AFC Champions League Elite2026Jeonbuk Motors · Védő
5,0index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc0 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság0 %
61% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

14 helyi sor
Hazai2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,10Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés5,95Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–0
South Korea–Uzbekistan

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
South Korea–Venezuela

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–4
South Korea–Uruguay

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–0
South Korea–Ecuador

Csereként beálltD · 17 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz13Passzpontosság11 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Jeonbuk Motors–Gwangju FC

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,30Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gangwon FC–Jeonbuk Motors

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,15Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz83Passzpontosság72 %Párharc / megnyert10 / 7Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap0 perc3 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap106 perc6 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap388 perc11 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 3,06
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 5516000,001,530,000,00
Utolsó 1010388010,233,420,230,23
Utolsó 2011388010,233,420,230,23
Hazai6 meccs
208perc0gól1gólpassz3,74értékelés
Idegenbeli5 meccs
180perc0gól0gólpassz3,03értékelés
Kezdőként10 meccs
371perc0gól1gólpassz3,06értékelés
Csereként1 meccs
17perc–gól–gólpassz6,30értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 0,02026. 09. 05.
  2. 6,22026. 09. 09.
  3. 6,32026. 09. 20.
  4. 6,32026. 09. 24.
  5. 6,02026. 10. 09.
  6. 0,02026. 10. 14.
  7. 6,12026. 10. 18.
  8. 0,02026. 10. 27.
  9. –2026. 10. 31.
  10. 0,02026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot6 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 0 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
0 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
0 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
106 perc6 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
388,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,46 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
6 folyamatos pályára lépés
  1. C09.24.17′
  2. N09.28.–
  3. N10.02.–
  4. N10.06.–
  5. K10.09.90′
  6. K10.14.0′
  7. K10.18.16′
  8. K10.27.0′
  9. K10.31.–
  10. K11.03.0′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
16perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 901,53értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
388perc0gól1gólpassz0,23G+GP / 903,42értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc16
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés1,53

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.