Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Samu
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Samu

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés6Lefedett pályára lépés
Játékperc22537,5 perc/meccs
Gól + gólpassz20,80 / 90 perc
Átlagértékelés6,816 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonFC PortoBajnokok Ligája · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex68,6/10086% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
6 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
0
Gól / 90
0,80
Gólpassz / 90
0
Lövés
8
Kaput talál
4
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
25 %

Passz és kreativitás

Passz
50
Passzpontosság
7,80 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
1,60
Sikeres csel
1
Cselezési siker
33,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
0
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0
Megnyert párharc
7
Párharcsiker
26,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
225 perc
Átlagértékelés
6,81
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,802026. 11. 04.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Bajnokok Ligája2026FC Porto · Támadó
68,6index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc123 Gól2 Gólpassz0 G+GP / 901,46 Értékelés7,27 Passzpontosság9,10 %
86% adatlefedettségStabil forma
Primeira Liga2026FC Porto · Támadó
26,4index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc102 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,34 Passzpontosság5,70 %
86% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

7 helyi sor
Hazai4–1
FC Porto–Napoli

KezdőF · 34 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,80Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz6Passzpontosság5 %Párharc / megnyert4 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–0
FC Porto–Estoril

KezdőF · 67 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz11Passzpontosság8 %Párharc / megnyert11 / 1Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
GIL Vicente–FC Porto

KezdőF · 30 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,35Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz5Passzpontosság3 %Párharc / megnyert4 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
FC Porto–PSV Eindhoven

KezdőF · 58 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,56Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz19Passzpontosság12 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Real Betis–FC Porto

KezdőF · 31 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,45Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz6Passzpontosság4 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Maritimo–FC Porto

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–1
FC Porto–Benfica

KezdőF · 5 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,37Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz3Passzpontosság2 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap101 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap220 perc5 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap225 perc6 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó6 értékelt meccs · szórás: 0,59
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55220200,826,891,640,00
Utolsó 106225200,806,811,600,00
Utolsó 206225200,806,811,600,00
Hazai4 meccs
164perc1gól0gólpassz6,76értékelés
Idegenbeli2 meccs
61perc1gól0gólpassz6,90értékelés
Kezdőként6 meccs
225perc2gól0gólpassz6,81értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 6 értékelt pályára lépés
  1. 6,42026. 09. 20.
  2. 7,52026. 10. 14.
  3. 6,62026. 10. 20.
  4. 6,42026. 10. 24.
  5. 6,32026. 10. 31.
  6. 7,82026. 11. 04.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot5 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 131 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
101 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
131 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
220 perc5 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
112,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
5 folyamatos pályára lépés
  1. K09.20.5′
  2. N10.10.–
  3. K10.14.31′
  4. K10.20.58′
  5. K10.24.30′
  6. K10.31.67′
  7. K11.04.34′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
220perc2gól0gólpassz0,82G+GP / 906,89értékelés
Utolsó 10 pályára lépés6 meccses minta
225perc2gól0gólpassz0,80G+GP / 906,81értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc220
Gól2
Gólpassz0
Átlagértékelés6,89

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc9/741,46
Gólpassz / 90 perc72/740,00
Átlagértékelés17/747,27

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.