Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
D. Padelford
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

D. Padelford

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc55150,1 perc/meccs
Gól + gólpassz10,16 / 90 perc
Átlagértékelés6,429 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonNew York Red BullsMajor League Soccer · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex47,3/100100% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
90,90 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,16
Gólpassz / 90
0
Lövés
4
Kaput talál
1
Lövés pontossága
25 %
Gólkonverzió
25 %

Passz és kreativitás

Passz
244
Passzpontosság
35 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,33
Sikeres csel
4
Cselezési siker
44,40 %

Védekezés és párharc

Szerelés
17
Labdaszerzés
9
Védőakció / 90
4,25
Megnyert párharc
35
Párharcsiker
57,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
7
Elkövetett szabálytalanság
11

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,33

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
551 perc
Átlagértékelés
6,42
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,142026. 10. 11.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Major League Soccer2026New York Red Bulls · Védő
47,3index / 100
Meccs11 Kezdő10 Perc551 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,16 Értékelés6,42 Passzpontosság35 %
100% adatlefedettségStabil forma
Major League Soccer2026Minnesota United FC · Védő
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

14 helyi sor
Idegenbeli3–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,24Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz57Passzpontosság52 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–2
Gól0Gólpassz0Értékelés5,93Kulcspassz0Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz44Passzpontosság36 %Párharc / megnyert12 / 7Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,33Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz49Passzpontosság45 %Párharc / megnyert13 / 8Csel / sikeres2 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai4–1
Gól1Gólpassz0Értékelés7,14Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz22Passzpontosság16 %Párharc / megnyert14 / 9Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–3
Gól0Gólpassz0Értékelés5,99Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz24Passzpontosság20 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
New York City FC–New York Red Bulls

Csereként beálltD · 31 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,20Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz5Passzpontosság2 %Párharc / megnyert4 / –Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,72Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz11Passzpontosság10 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,38Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz31Passzpontosság27 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,86Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz1Passzpontosság1 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–3
Minnesota United FC–Orlando City SC

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Minnesota United FC–Atlanta United FC

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Real Salt Lake–Minnesota United FC

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap358 perc6 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap551 perc11 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó8 értékelt meccs · szórás: 0,37
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55270000,006,170,334,33
Utolsó 1010542100,176,370,334,15
Utolsó 2011551100,166,420,334,25
Hazai4 meccs
241perc1gól0gólpassz6,35értékelés
Idegenbeli7 meccs
310perc0gól0gólpassz6,45értékelés
Kezdőként10 meccs
520perc1gól0gólpassz6,45értékelés
Csereként1 meccs
31perc–gól–gólpassz6,20értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,42026. 09. 10.
  2. 6,72026. 09. 13.
  3. 6,22026. 09. 19.
  4. 6,02026. 10. 01.
  5. 7,12026. 10. 11.
  6. 6,32026. 10. 15.
  7. 5,92026. 10. 18.
  8. –2026. 10. 24.
  9. 6,22026. 10. 29.
  10. –2026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
–1 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
90 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
358 perc6 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
551,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,33 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.10.66′
  2. K09.13.24′
  3. C09.19.31′
  4. K10.01.63′
  5. K10.11.88′
  6. K10.15.90′
  7. K10.18.90′
  8. K10.24.–
  9. K10.29.90′
  10. K11.01.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
270perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,17értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
542perc1gól0gólpassz0,17G+GP / 906,37értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc270
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,17

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc19/2140,16
Gólpassz / 90 perc180/2140,00
Átlagértékelés78/2146,42

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.