Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
K. Osundina
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

K. Osundina

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés5Lefedett pályára lépés
Játékperc12925,8 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,334 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonMuğlaspor1. Lig · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex19,6/10090% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
4 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
80 %
Nem lépett pályára
4 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
1
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
33
Passzpontosság
8,20 %
Kulcspassz
0
Kulcspassz / 90
0
Sikeres csel
1
Cselezési siker
25 %

Védekezés és párharc

Szerelés
1
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
2,09
Megnyert párharc
8
Párharcsiker
50 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
0

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
129 perc
Átlagértékelés
6,33
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,712026. 10. 19.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
1. Lig2026Muğlaspor · Támadó
19,6index / 100
Meccs5 Kezdő4 Perc129 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,33 Passzpontosság8,20 %
90% adatlefedettségStabil forma
Primeira Liga2026Casa Pia · Támadó
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Idegenbeli6–0
Kayserispor–Muğlaspor

KezdőF · 31 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,17Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz6Passzpontosság5 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–0
Muğlaspor–İstanbulspor

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–4
Manisa F.K.–Muğlaspor

KezdőF · 28 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,71Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz8Passzpontosság4 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–3
Muğlaspor–Bursaspor

KezdőF · 62 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,14Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz19Passzpontosság11 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Fatih Karagümrük–Muğlaspor

Csereként beálltF · 8 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Muğlaspor–Iğdır FK

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Sivasspor–Muğlaspor

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–2
Muğlaspor–Vanspor FK

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–7
Casa Pia–Benfica

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap31 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap129 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap129 perc5 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott4 értékelt meccs · szórás: 0,23
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55129000,006,330,002,09
Utolsó 105129000,006,330,002,09
Utolsó 205129000,006,330,002,09
Hazai2 meccs
62perc0gól0gólpassz6,14értékelés
Idegenbeli3 meccs
67perc0gól0gólpassz6,39értékelés
Kezdőként4 meccs
121perc0gól0gólpassz6,34értékelés
Csereként1 meccs
8perc–gól0gólpassz6,30értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 5 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 09. 18.
  2. 6,32026. 10. 11.
  3. 6,12026. 10. 15.
  4. 6,72026. 10. 19.
  5. 6,22026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-11-02.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 31 perc 14 nap alatt · legutóbb 14,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között14,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
31 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
31 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
129 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. N08.17.–
  2. N09.06.–
  3. N09.13.–
  4. K09.18.–
  5. C10.11.8′
  6. K10.15.62′
  7. K10.19.28′
  8. N10.24.–
  9. K11.02.31′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
129perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,33értékelés
Utolsó 10 pályára lépés5 meccses minta
129perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,33értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc129
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,33

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc41/460,00
Gólpassz / 90 perc40/460,00
Átlagértékelés36/466,33

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.