Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
J. Abrigo
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

J. Abrigo

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc31244,6 perc/meccs
Gól + gólpassz20,58 / 90 perc
Átlagértékelés6,826 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonPalestinoPrimera División · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex51,1/10094% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
1
Gól / 90
0,29
Gólpassz / 90
0,29
Lövés
10
Kaput talál
3
Lövés pontossága
30 %
Gólkonverzió
10 %

Passz és kreativitás

Passz
222
Passzpontosság
42,40 %
Kulcspassz
7
Kulcspassz / 90
2,02
Sikeres csel
6
Cselezési siker
60 %

Védekezés és párharc

Szerelés
1
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
0,58
Megnyert párharc
27
Párharcsiker
69,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
19
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,29

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
312 perc
Átlagértékelés
6,82
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés92026. 09. 13.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen21 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Primera División2026Palestino · Támadó
51,1index / 100
Meccs7 Kezdő7 Perc312 Gól1 Gólpassz1 G+GP / 900,58 Értékelés6,82 Passzpontosság42,40 %
94% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

7 helyi sor
Idegenbeli1–0
Concepción–Palestino

KezdőM · 27 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,24Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz29Passzpontosság24 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Palestino–Colo Colo

KezdőM · 2 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,85Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz3Passzpontosság2 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Palestino–U. Catolica

KezdőF · 90 perc

Gól1Gólpassz1Értékelés9Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 3Passz49Passzpontosság45 %Párharc / megnyert15 / 12Csel / sikeres5 / 3Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,24Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz47Passzpontosság42 %Párharc / megnyert7 / 6Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Cobresal–Palestino

KezdőM · 87 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz3Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz68Passzpontosság58 %Párharc / megnyert12 / 7Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
O'Higgins–Palestino

KezdőF · 45 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz26Passzpontosság23 %Párharc / megnyert1 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–1
Palestino–Huachipato

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap27 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap29 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap312 perc7 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó6 értékelt meccs · szórás: 1,03
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55267110,676,852,020,67
Utolsó 107312110,586,822,020,58
Utolsó 207312110,586,822,020,58
Hazai4 meccs
153perc1gól1gólpassz7,03értékelés
Idegenbeli3 meccs
159perc0gól0gólpassz6,61értékelés
Kezdőként7 meccs
312perc1gól1gólpassz6,82értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 18.
  2. 6,72026. 08. 24.
  3. 6,92026. 08. 29.
  4. 6,22026. 09. 07.
  5. 9,02026. 09. 13.
  6. 5,92026. 10. 25.
  7. 6,22026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 29 perc 14 nap alatt · legutóbb 8,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között8,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
27 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
29 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap2 meccs
29 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
156,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,29 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
7 folyamatos pályára lépés
  1. K08.18.–
  2. K08.24.45′
  3. K08.29.87′
  4. K09.07.61′
  5. K09.13.90′
  6. K10.25.2′
  7. K11.03.27′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
267perc1gól1gólpassz0,67G+GP / 906,85értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
312perc1gól1gólpassz0,58G+GP / 906,82értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc267
Gól1
Gólpassz1
Átlagértékelés6,85

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc13/460,46
Gólpassz / 90 perc3/460,46
Átlagértékelés7/467,31

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.