Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
D. Ajayi
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

D. Ajayi

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés4Lefedett pályára lépés
Játékperc12030,0 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,363 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonBarnetEFL Trophy · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex32,2/10082% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 4 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
4 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
6 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
1
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
37
Passzpontosság
12,70 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
1,50
Sikeres csel
2
Cselezési siker
25 %

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
3
Megnyert párharc
7
Párharcsiker
33,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,75

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
120 perc
Átlagértékelés
6,36
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,752026. 10. 27.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
EFL Trophy2026Barnet · Középpályás
32,2index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc90 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,31 Passzpontosság17 %
82% adatlefedettségStabil forma
League Two2026Barnet · Támadó
21,6index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc30 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,39 Passzpontosság5,70 %
86% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Idegenbeli1–1
Crewe–Barnet

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–1
Barnet–York

KezdőF · 7 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,75Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz6Passzpontosság4 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Barnet–Oldham

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–3
Barnet–Swindon Town

KezdőF · 23 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,02Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz8Passzpontosság7 %Párharc / megnyert10 / 2Csel / sikeres5 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Tranmere–Barnet

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–3
Bristol Rovers–Barnet

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–0
AFC Wimbledon–Barnet

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,31Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz23Passzpontosság17 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Barnet–Fleetwood Town

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–1
Barnet–Accrington ST

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–3
Chesterfield–Barnet

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap7 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap120 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap120 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott3 értékelt meccs · szórás: 0,30
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 54120000,006,361,503,00
Utolsó 104120000,006,361,503,00
Utolsó 204120000,006,361,503,00
Hazai3 meccs
30perc0gól0gólpassz6,39értékelés
Idegenbeli1 meccs
90perc0gól0gólpassz6,31értékelés
Kezdőként4 meccs
120perc0gól0gólpassz6,36értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 4 értékelt pályára lépés
  1. 6,32026. 10. 06.
  2. 6,02026. 10. 20.
  3. –2026. 10. 24.
  4. 6,82026. 10. 27.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-10-27.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 7 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
7 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
30 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,75 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
0 folyamatos pályára lépés
  1. N09.05.–
  2. N09.12.–
  3. N09.19.–
  4. K10.06.90′
  5. N10.10.–
  6. N10.17.–
  7. K10.20.23′
  8. K10.24.–
  9. K10.27.7′
  10. N10.31.–
Utolsó 5 pályára lépés4 meccses minta
120perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,36értékelés
Utolsó 10 pályára lépés4 meccses minta
120perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,36értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc30
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,39

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.