Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
G. Minoungou
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

G. Minoungou

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés13Lefedett pályára lépés
Játékperc73856,8 perc/meccs
Gól + gólpassz40,49 / 90 perc
Átlagértékelés6,8612 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonBurkina FasoAfrica Cup of Nations - Qualification · 2027
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex28,5/10082% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
12 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
92,30 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
3
Gól / 90
0,12
Gólpassz / 90
0,37
Lövés
15
Kaput talál
8
Lövés pontossága
53,30 %
Gólkonverzió
6,70 %

Passz és kreativitás

Passz
193
Passzpontosság
17,10 %
Kulcspassz
14
Kulcspassz / 90
1,71
Sikeres csel
12
Cselezési siker
35,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
6
Labdaszerzés
8
Védőakció / 90
1,71
Megnyert párharc
35
Párharcsiker
41,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
9
Elkövetett szabálytalanság
10

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,12

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
738 perc
Átlagértékelés
6,86
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,782026. 11. 01.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen20 gól · 2 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Africa Cup of Nations - Qualification2027Burkina Faso · Középpályás
28,5index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc90 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,40 Passzpontosság25 %
82% adatlefedettségStabil forma
Major League Soccer2026Colorado Rapids · Támadó
58,6index / 100
Meccs12 Kezdő11 Perc648 Gól1 Gólpassz3 G+GP / 900,56 Értékelés6,90 Passzpontosság15,80 %
100% adatlefedettségJavuló forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

16 helyi sor
Idegenbeli3–1
FC Dallas–Colorado Rapids

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–4
Gól0Gólpassz2Értékelés7,78Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz19Passzpontosság12 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól0Gólpassz1Értékelés6,51Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz9Passzpontosság8 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres4 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,12Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz11Passzpontosság7 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres4 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz16Passzpontosság14 %Párharc / megnyert14 / 6Csel / sikeres4 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól1Gólpassz0Értékelés7,68Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz8Passzpontosság7 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz6Passzpontosság5 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Central African Republic–Burkina Faso

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Burkina Faso–Benin

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,40Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz27Passzpontosság25 %Párharc / megnyert11 / 3Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–3
Colorado Rapids–Seattle Sounders

Csereként beálltF · 18 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz10Passzpontosság7 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,52Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz38Passzpontosság31 %Párharc / megnyert15 / 5Csel / sikeres10 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Austin–Colorado Rapids

KezdőF · 21 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz7Passzpontosság7 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,23Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz25Passzpontosság18 %Párharc / megnyert8 / 2Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Gól–Gólpassz0Értékelés7,50Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz17Passzpontosság11 %Párharc / megnyert13 / 7Csel / sikeres6 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Colorado Rapids–Los Angeles FC

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap67 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap339 perc6 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap738 perc13 pályára lépés · 8 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó10 értékelt meccs · szórás: 0,47
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55315131,147,162,572,57
Utolsó 1010558130,656,862,102,10
Utolsó 2013738130,496,861,711,71
Hazai9 meccs
467perc1gól2gólpassz7,04értékelés
Idegenbeli4 meccs
271perc0gól1gólpassz6,51értékelés
Kezdőként12 meccs
720perc1gól3gólpassz6,88értékelés
Csereként1 meccs
18perc–gól0gólpassz6,70értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,62026. 09. 10.
  2. 6,52026. 09. 13.
  3. 6,72026. 09. 20.
  4. 6,42026. 09. 25.
  5. 6,62026. 10. 11.
  6. 7,72026. 10. 15.
  7. 6,72026. 10. 18.
  8. 7,12026. 10. 25.
  9. 6,52026. 10. 29.
  10. 7,82026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-11-01.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 146 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
146 perc2 kezdés · 3 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
339 perc6 kezdés · 4 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
184,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,12 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
0 folyamatos pályára lépés
  1. C09.20.18′
  2. K09.25.90′
  3. N09.28.–
  4. K10.11.24′
  5. K10.15.20′
  6. K10.18.81′
  7. K10.25.68′
  8. K10.29.79′
  9. K11.01.67′
  10. N11.08.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
315perc1gól3gólpassz1,14G+GP / 907,16értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
558perc1gól3gólpassz0,65G+GP / 906,86értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc295
Gól0
Gólpassz3
Átlagértékelés7,03

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc75/1580,34
Gólpassz / 90 perc138/1580,00
Átlagértékelés73/1586,72

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.