Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
İ. Vural
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

İ. Vural

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc18016,4 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,145 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonPisaSerie B · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex22,4/10098% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
90,90 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
2
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
58
Passzpontosság
12,20 %
Kulcspassz
0
Kulcspassz / 90
0
Sikeres csel
2
Cselezési siker
66,70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
3
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
2
Megnyert párharc
11
Párharcsiker
55 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
2

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,50

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
180 perc
Átlagértékelés
6,14
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,302026. 09. 06.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Serie B2026Pisa · Középpályás
22,4index / 100
Meccs9 Kezdő8 Perc180 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,14 Passzpontosság12,20 %
98% adatlefedettségStabil forma
Olasz Kupa2026Pisa · Középpályás
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Serie A2025Pisa · Középpályás
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

12 helyi sor
Idegenbeli2–0
Avellino–Pisa

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–3
Pisa–Palermo

KezdőM · 20 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,93Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz10Passzpontosság10 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Hellas Verona–Pisa

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–1
Pisa–Cremonese

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Vicenza Virtus–Pisa

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Mantova–Pisa

KezdőM · 25 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,02Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz6Passzpontosság5 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–4
Pisa–Virtus Entella

KezdőM · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,14Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz16Passzpontosság15 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Juve Stabia–Pisa

KezdőM · 75 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz20Passzpontosság15 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Pisa–Catanzaro

Csereként beálltM · 15 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz6Passzpontosság6 %Párharc / megnyert1 / –Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Pisa–Padova

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Pisa–Empoli

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
Lazio–Pisa

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap20 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap20 perc4 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap180 perc10 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó8 értékelt meccs · szórás: 2,97
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 5545000,002,390,002,00
Utolsó 1010180000,003,840,002,00
Utolsó 2011180000,003,840,002,00
Hazai6 meccs
80perc0gól0gólpassz4,59értékelés
Idegenbeli5 meccs
100perc0gól0gólpassz3,08értékelés
Kezdőként10 meccs
165perc0gól0gólpassz3,48értékelés
Csereként1 meccs
15perc–gól–gólpassz6,30értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 17.
  2. –2026. 08. 23.
  3. 6,32026. 08. 30.
  4. 6,32026. 09. 06.
  5. 6,12026. 09. 11.
  6. 6,02026. 09. 20.
  7. 0,02026. 10. 10.
  8. 0,02026. 10. 17.
  9. 5,92026. 10. 28.
  10. 0,02026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot2 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 20 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
0 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
20 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
20 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,50 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
2 folyamatos pályára lépés
  1. K08.23.–
  2. C08.30.15′
  3. K09.06.75′
  4. K09.11.45′
  5. K09.20.25′
  6. K10.10.0′
  7. K10.17.0′
  8. N10.25.–
  9. K10.28.20′
  10. K11.01.0′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
45perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 902,39értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
180perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 903,84értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc20
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés1,48

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc121/1370,00
Gólpassz / 90 perc123/1370,00
Átlagértékelés130/1373,84

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.