Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
R. Chávez
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

R. Chávez

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés14Lefedett pályára lépés
Játékperc97569,6 perc/meccs
Gól + gólpassz20,18 / 90 perc
Átlagértékelés6,6613 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonMonterreyLiga MX · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex53,5/100100% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
13 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
6 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
92,90 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
2
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,18
Lövés
7
Kaput talál
1
Lövés pontossága
14,30 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
507
Passzpontosság
36,80 %
Kulcspassz
9
Kulcspassz / 90
0,83
Sikeres csel
5
Cselezési siker
71,40 %

Védekezés és párharc

Szerelés
27
Labdaszerzés
16
Védőakció / 90
3,97
Megnyert párharc
65
Párharcsiker
52,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
12
Elkövetett szabálytalanság
17

Fegyelem

Sárga lap
3
Piros lap
0
Lap / 90
0,28

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
975 perc
Átlagértékelés
6,66
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,202026. 08. 16.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Liga MX2026Monterrey · Védő
53,5index / 100
Meccs10 Kezdő10 Perc794 Gól0 Gólpassz2 G+GP / 900,23 Értékelés6,58 Passzpontosság39,60 %
100% adatlefedettségStabil forma
Leagues Cup2026Monterrey · Védő
45,4index / 100
Meccs4 Kezdő3 Perc181 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,93 Passzpontosság19,90 %
88% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

15 helyi sor
Hazai3–3
Monterrey–Club Tijuana

KezdőD · 86 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,28Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz46Passzpontosság39 %Párharc / megnyert9 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,41Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz68Passzpontosság55 %Párharc / megnyert16 / 6Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–4
Puebla–Monterrey

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,12Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz49Passzpontosság43 %Párharc / megnyert9 / 8Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Monterrey–CF Pachuca

KezdőD · 78 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,54Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz30Passzpontosság24 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Club America–Monterrey

KezdőD · 59 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,99Kulcspassz0Szerelés6Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz31Passzpontosság18 %Párharc / megnyert13 / 8Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–2
Atlante FC–Monterrey

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,19Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz68Passzpontosság57 %Párharc / megnyert12 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Monterrey–Cruz Azul

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,05Kulcspassz2Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz46Passzpontosság33 %Párharc / megnyert13 / 7Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Monterrey–Tigres UANL

KezdőD · 76 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,54Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz27Passzpontosság23 %Párharc / megnyert13 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Toluca–Monterrey

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz28Passzpontosság24 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–3
Monterrey–Atletico San Luis

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Monterrey–Chicago Fire

KezdőD · 96 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz28Passzpontosság21 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Leon–Monterrey

KezdőD · 45 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz23Passzpontosság17 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Hazai6–1
Monterrey–FC Juarez

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz1Értékelés7,20Kulcspassz1Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz48Passzpontosság40 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Monterrey–Nashville SC

Csereként beálltD · 40 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés7,20Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz15Passzpontosság10 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap176 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap403 perc5 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap975 perc14 pályára lépés · 10 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó9 értékelt meccs · szórás: 0,37
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55403010,226,471,345,36
Utolsó 1010704010,136,561,024,35
Utolsó 2014975020,186,660,833,97
Hazai8 meccs
646perc0gól2gólpassz6,74értékelés
Idegenbeli6 meccs
329perc0gól0gólpassz6,54értékelés
Kezdőként13 meccs
935perc0gól2gólpassz6,62értékelés
Csereként1 meccs
40perc–gól–gólpassz7,20értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,92026. 09. 03.
  2. –2026. 09. 07.
  3. 6,52026. 09. 13.
  4. 7,12026. 09. 20.
  5. 6,22026. 09. 26.
  6. 6,02026. 10. 11.
  7. 6,52026. 10. 19.
  8. 7,12026. 10. 22.
  9. 6,42026. 10. 25.
  10. 6,32026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 176 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
86 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
176 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
403 perc5 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
487,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,28 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.03.45′
  2. K09.07.–
  3. K09.13.76′
  4. K09.20.90′
  5. K09.26.90′
  6. K10.11.59′
  7. K10.19.78′
  8. K10.22.90′
  9. K10.25.90′
  10. K11.01.86′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
403perc0gól1gólpassz0,22G+GP / 906,47értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
704perc0gól1gólpassz0,13G+GP / 906,56értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc403
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,47

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc62/1280,00
Gólpassz / 90 perc11/1280,23
Átlagértékelés35/1286,58

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.