Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
E. Ayaosi
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

E. Ayaosi

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc76169,2 perc/meccs
Gól + gólpassz50,59 / 90 perc
Átlagértékelés6,859 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSlavia PrahaCzech Liga · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex67,1/10094% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
5 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
90,90 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
3
Gól / 90
0,24
Gólpassz / 90
0,35
Lövés
22
Kaput talál
6
Lövés pontossága
27,30 %
Gólkonverzió
9,10 %

Passz és kreativitás

Passz
235
Passzpontosság
22,10 %
Kulcspassz
24
Kulcspassz / 90
2,84
Sikeres csel
15
Cselezési siker
44,10 %

Védekezés és párharc

Szerelés
7
Labdaszerzés
4
Védőakció / 90
1,30
Megnyert párharc
46
Párharcsiker
38,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
16
Elkövetett szabálytalanság
15

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,12

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
761 perc
Átlagértékelés
6,85
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,202026. 09. 05.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen21 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Czech Liga2026Slavia Praha · Középpályás
67,1index / 100
Meccs7 Kezdő6 Perc420 Gól2 Gólpassz2 G+GP / 900,86 Értékelés7,40 Passzpontosság24,40 %
94% adatlefedettségStabil forma
Bajnokok Ligája2026Slavia Praha · Középpályás
41,6index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc341 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,26 Értékelés6,16 Passzpontosság17,70 %
88% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

13 helyi sor
Hazai1–2
Slavia Praha–Arsenal

KezdőM · 71 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,90Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz12Passzpontosság9 %Párharc / megnyert12 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–5
FK Jablonec–Slavia Praha

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Gól0Gólpassz1Értékelés7,70Kulcspassz7Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál6 / 1Passz37Passzpontosság33 %Párharc / megnyert20 / 10Csel / sikeres13 / 8Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Fenerbahçe–Slavia Praha

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,73Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz18Passzpontosság14 %Párharc / megnyert16 / 5Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Slavia Praha–Hradec Králové

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–0
Sabah FA–Slavia Praha

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz4Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz31Passzpontosság27 %Párharc / megnyert18 / 8Csel / sikeres4 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Zlin–Slavia Praha

KezdőF · 68 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz32Passzpontosság25 %Párharc / megnyert10 / 1Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Slavia Praha–Plzen

KezdőF · 109 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés7,50Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz37Passzpontosság28 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Teplice–Slavia Praha

KezdőM · 89 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz28Passzpontosság18 %Párharc / megnyert15 / 7Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Slavia Praha–Lens

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,42Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 1Passz20Passzpontosság12 %Párharc / megnyert14 / 5Csel / sikeres4 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–0
Slavia Praha–Zbrojovka Brno

Csereként beálltM · 64 perc

Gól1Gólpassz1Értékelés8,20Kulcspassz3Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz20Passzpontosság10 %Párharc / megnyert7 / 1Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Sparta Praha–Slavia Praha

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–2
Slavia Praha–Bohemians 1905

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap71 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap409 perc6 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap761 perc11 pályára lépés · 8 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 0,82
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55341020,536,733,432,11
Utolsó 1010761230,596,852,841,30
Utolsó 2011761230,596,852,841,30
Hazai5 meccs
424perc1gól2gólpassz6,94értékelés
Idegenbeli6 meccs
337perc1gól1gólpassz6,73értékelés
Kezdőként10 meccs
697perc1gól2gólpassz6,68értékelés
Csereként1 meccs
64perc1gól1gólpassz8,20értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 8,22026. 09. 05.
  2. 5,42026. 09. 10.
  3. 6,62026. 09. 13.
  4. 7,52026. 09. 20.
  5. 7,02026. 10. 09.
  6. 6,62026. 10. 13.
  7. 6,72026. 10. 20.
  8. 7,72026. 10. 24.
  9. –2026. 10. 31.
  10. 5,92026. 11. 04.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot4 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 161 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,3 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,3 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
71 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
161 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
409 perc6 kezdés · 3 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
152,2 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,12 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
4 folyamatos pályára lépés
  1. K09.10.90′
  2. K09.13.89′
  3. K09.20.109′
  4. K10.09.68′
  5. K10.13.90′
  6. N10.17.–
  7. K10.20.90′
  8. K10.24.90′
  9. K10.31.–
  10. K11.04.71′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
341perc0gól2gólpassz0,53G+GP / 906,73értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
761perc2gól3gólpassz0,59G+GP / 906,85értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc251
Gól0
Gólpassz2
Átlagértékelés6,78

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc193/2120,00
Gólpassz / 90 perc58/2120,26
Átlagértékelés148/2126,16

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.