Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Vrousai
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Vrousai

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés6Lefedett pályára lépés
Játékperc32454,0 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,465 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonRio AvePrimeira Liga · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex44,8/10092% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
5 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
3 meccs
Kezdési arány
83,30 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
1
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
133
Passzpontosság
28,80 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
0,28
Sikeres csel
1
Cselezési siker
33,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
19
Labdaszerzés
8
Védőakció / 90
7,50
Megnyert párharc
27
Párharcsiker
54 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
324 perc
Átlagértékelés
6,46
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,702026. 10. 11.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Primeira Liga2026Rio Ave · Védő
44,8index / 100
Meccs6 Kezdő5 Perc324 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,46 Passzpontosság28,80 %
92% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Idegenbeli2–1
Academico Viseu–Rio Ave

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz1Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz50Passzpontosság43 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–4
Rio Ave–Famalicao

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–2
Rio Ave–Nacional

Kezdő · csapatkapitányD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz31Passzpontosság28 %Párharc / megnyert14 / 7Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Alverca–Rio Ave

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli4–0
Santa Clara–Rio Ave

Kezdő · csapatkapitányD · 45 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz19Passzpontosság16 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–4
Rio Ave–Sporting CP

Kezdő · csapatkapitányD · 86 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz–Szerelés9Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz25Passzpontosság18 %Párharc / megnyert18 / 12Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Estoril–Rio Ave

Csereként beálltF · 13 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz8Passzpontosság8 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Rio Ave–FC Porto

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap180 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap324 perc6 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott5 értékelt meccs · szórás: 0,22
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55311000,006,400,297,23
Utolsó 106324000,006,460,287,50
Utolsó 206324000,006,460,287,50
Hazai3 meccs
176perc–gól0gólpassz6,45értékelés
Idegenbeli3 meccs
148perc0gól0gólpassz6,47értékelés
Kezdőként5 meccs
311perc0gól0gólpassz6,40értékelés
Csereként1 meccs
13perc–gól0gólpassz6,70értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 6 értékelt pályára lépés
  1. 6,72026. 08. 22.
  2. 6,22026. 08. 28.
  3. 6,22026. 09. 06.
  4. 6,72026. 10. 11.
  5. –2026. 10. 25.
  6. 6,52026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot3 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
90 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
180 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
3 folyamatos pályára lépés
  1. N08.15.–
  2. C08.22.13′
  3. K08.28.86′
  4. K09.06.45′
  5. N09.19.–
  6. K10.11.90′
  7. K10.25.–
  8. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
311perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,40értékelés
Utolsó 10 pályára lépés6 meccses minta
324perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,46értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc225
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,47

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc20/990,00
Gólpassz / 90 perc26/990,00
Átlagértékelés48/996,40

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.