Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
A. Cigaņiks
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

A. Cigaņiks

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés12Lefedett pályára lépés
Játékperc88874,0 perc/meccs
Gól + gólpassz20,20 / 90 perc
Átlagértékelés6,6510 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonFC LuzernSuper League · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex46,0/10096% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
12 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
9 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
0
Gól / 90
0,20
Gólpassz / 90
0
Lövés
11
Kaput talál
2
Lövés pontossága
18,20 %
Gólkonverzió
18,20 %

Passz és kreativitás

Passz
454
Passzpontosság
37,50 %
Kulcspassz
21
Kulcspassz / 90
2,13
Sikeres csel
7
Cselezési siker
63,60 %

Védekezés és párharc

Szerelés
13
Labdaszerzés
8
Védőakció / 90
2,13
Megnyert párharc
35
Párharcsiker
52,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
6
Elkövetett szabálytalanság
11

Fegyelem

Sárga lap
4
Piros lap
0
Lap / 90
0,41

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
888 perc
Átlagértékelés
6,65
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,492026. 09. 05.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen22 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Super League2026FC Luzern · Védő
46,0index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc528 Gól2 Gólpassz0 G+GP / 900,34 Értékelés6,72 Passzpontosság35,90 %
96% adatlefedettségStabil forma
Nemzetek Ligája2026Latvia · Védő
34,4index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc360 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,54 Passzpontosság39,90 %
88% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

12 helyi sor
Hazai2–3
FC Luzern–BSC Young Boys

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
FC Luzern–FC Sion

KezdőM · 78 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,56Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz33Passzpontosság29 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres3 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
FC Zurich–FC Luzern

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,73Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz60Passzpontosság42 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Cyprus–Latvia

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,32Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz41Passzpontosság34 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Latvia–Montenegro

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,08Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz63Passzpontosság53 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Latvia–Cyprus

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,61Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz34Passzpontosság28 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Armenia–Latvia

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,13Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz44Passzpontosság36 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–1
FC Luzern–Grasshoppers

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,43Kulcspassz5Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz49Passzpontosság34 %Párharc / megnyert10 / 6Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–4
FC Luzern–FC Basel 1893

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,56Kulcspassz4Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz40Passzpontosság29 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–3
BSC Young Boys–FC Luzern

KezdőD · 90 perc

Gól2Gólpassz0Értékelés8,49Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz39Passzpontosság34 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
FC Luzern–FC Vaduz

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,56Kulcspassz3Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz51Passzpontosság42 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Servette FC–FC Luzern

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap78 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap168 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap888 perc12 pályára lépés · 9 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 0,73
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55348000,006,421,811,55
Utolsó 1010798200,236,662,031,69
Utolsó 2012888200,206,652,132,13
Hazai7 meccs
528perc0gól0gólpassz6,63értékelés
Idegenbeli5 meccs
360perc2gól0gólpassz6,67értékelés
Kezdőként12 meccs
888perc2gól0gólpassz6,65értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 8,52026. 09. 05.
  2. 6,62026. 09. 13.
  3. 6,42026. 09. 19.
  4. 6,12026. 09. 25.
  5. 6,62026. 09. 28.
  6. 7,12026. 10. 02.
  7. 6,32026. 10. 05.
  8. 5,72026. 10. 24.
  9. 6,62026. 10. 31.
  10. –2026. 11. 07.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 78 perc 14 nap alatt · legutóbb 6,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között6,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
–1 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
78 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
168 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
444,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,41 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.05.90′
  2. K09.13.90′
  3. K09.19.90′
  4. K09.25.90′
  5. K09.28.90′
  6. K10.02.90′
  7. K10.05.90′
  8. K10.24.90′
  9. K10.31.78′
  10. K11.07.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
348perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,42értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
798perc2gól0gólpassz0,23G+GP / 906,66értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc348
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,42

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc3/750,40
Gólpassz / 90 perc32/750,00
Átlagértékelés20/756,75

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.