Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
N. Gavory
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

N. Gavory

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc60375,4 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,836 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAS EupenChallenger Pro League · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex46,2/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
5 meccs
Csapatkapitány
1 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
4
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
263
Passzpontosság
33,10 %
Kulcspassz
7
Kulcspassz / 90
1,04
Sikeres csel
4
Cselezési siker
66,70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
14
Labdaszerzés
5
Védőakció / 90
2,84
Megnyert párharc
35
Párharcsiker
62,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
13

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,15

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
603 perc
Átlagértékelés
6,83
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,262026. 09. 13.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Challenger Pro League2026AS Eupen · Védő
46,2index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc603 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,83 Passzpontosság33,10 %
96% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Hazai1–2
AS Eupen–Excelsior Virton

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,93Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz35Passzpontosság28 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
AS Eupen–Beerschot VA

KezdőD · 75 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,25Kulcspassz2Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz52Passzpontosság45 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Gól0Gólpassz0Értékelés7,01Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz40Passzpontosság34 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–1
AS Eupen–Liège

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,33Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz36Passzpontosság31 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Patro Eisden–AS Eupen

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,26Kulcspassz1Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz33Passzpontosság27 %Párharc / megnyert15 / 11Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Club Brugge II–AS Eupen

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz42Passzpontosság37 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Lokeren-Temse–AS Eupen

Kezdő · csapatkapitányD · 78 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz25Passzpontosság19 %Párharc / megnyert11 / 5Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap255 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap603 perc8 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó7 értékelt meccs · szórás: 2,42
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55435000,006,961,453,10
Utolsó 108603000,005,851,042,84
Utolsó 208603000,005,851,042,84
Hazai4 meccs
255perc0gól0gólpassz6,84értékelés
Idegenbeli4 meccs
348perc0gól0gólpassz5,12értékelés
Kezdőként8 meccs
603perc0gól0gólpassz5,85értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 15.
  2. 6,22026. 08. 21.
  3. 0,02026. 09. 05.
  4. 7,32026. 09. 13.
  5. 6,32026. 09. 19.
  6. 7,02026. 10. 09.
  7. 7,32026. 10. 25.
  8. 6,92026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 165 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
165 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
255 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,15 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. K08.15.–
  2. K08.21.78′
  3. K09.05.90′
  4. K09.13.90′
  5. K09.19.90′
  6. K10.09.90′
  7. K10.25.75′
  8. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
435perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,96értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
603perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,85értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc435
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,96

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc15/660,00
Gólpassz / 90 perc17/660,00
Átlagértékelés48/665,85

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.