Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
J. Shore
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

J. Shore

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés13Lefedett pályára lépés
Játékperc27321,0 perc/meccs
Gól + gólpassz10,33 / 90 perc
Átlagértékelés6,645 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonNew York City FCMajor League Soccer · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex41,2/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
12 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
92,30 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,33
Gólpassz / 90
0
Lövés
5
Kaput talál
1
Lövés pontossága
20 %
Gólkonverzió
20 %

Passz és kreativitás

Passz
180
Passzpontosság
36,90 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,66
Sikeres csel
3
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
6
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
1,98
Megnyert párharc
14
Párharcsiker
48,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,66

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
273 perc
Átlagértékelés
6,64
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,202026. 09. 27.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Major League Soccer2026New York City FC · Középpályás
41,2index / 100
Meccs13 Kezdő12 Perc273 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,33 Értékelés6,64 Passzpontosság36,90 %
100% adatlefedettségStabil forma
Leagues Cup2026New York City FC · Középpályás
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

16 helyi sor
Hazai1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz26Passzpontosság24 %Párharc / megnyert7 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól1Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz24Passzpontosság23 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,06Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz9Passzpontosság8 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz60Passzpontosság58 %Párharc / megnyert12 / 7Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
New York City FC–New York Red Bulls

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,34Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz45Passzpontosság38 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Toronto FC–New York City FC

Csereként beálltM · 13 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz16Passzpontosság13 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
FC Cincinnati–New York City FC

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–2
New York City FC–Necaxa

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap76 perc3 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap90 perc6 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap273 perc13 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 3,23
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 5576101,181,341,180,00
Utolsó 1010260100,352,630,692,08
Utolsó 2013273100,333,020,661,98
Hazai6 meccs
57perc0gól0gólpassz1,34értékelés
Idegenbeli7 meccs
216perc1gól0gólpassz4,42értékelés
Kezdőként12 meccs
260perc1gól0gólpassz2,63értékelés
Csereként1 meccs
13perc–gól0gólpassz6,90értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 0,02026. 09. 05.
  2. 0,02026. 09. 10.
  3. 6,32026. 09. 13.
  4. 7,22026. 09. 27.
  5. 6,12026. 10. 10.
  6. 0,02026. 10. 15.
  7. 0,02026. 10. 18.
  8. 0,02026. 10. 25.
  9. 0,02026. 10. 29.
  10. 6,72026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 76 perc 14 nap alatt · legutóbb 2,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között2,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
57 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
76 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
90 perc6 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
273,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,66 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
7 folyamatos pályára lépés
  1. K09.10.0′
  2. K09.13.80′
  3. N09.19.–
  4. K09.27.90′
  5. K10.10.14′
  6. K10.15.0′
  7. K10.18.0′
  8. K10.25.19′
  9. K10.29.0′
  10. K10.31.57′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
76perc1gól0gólpassz1,18G+GP / 901,34értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
260perc1gól0gólpassz0,35G+GP / 902,63értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc76
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés1,34

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc41/2620,33
Gólpassz / 90 perc236/2620,00
Átlagértékelés257/2623,02

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.