Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Loum
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Loum

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc12615,8 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,367 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSporting GijonSegunda División · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex38,3/10094% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
87,50 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
6
Kaput talál
2
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
80
Passzpontosság
15,10 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
1,43
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
0
Labdaszerzés
6
Védőakció / 90
4,29
Megnyert párharc
4
Párharcsiker
28,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
0
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
1,43

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
126 perc
Átlagértékelés
6,36
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,632026. 10. 11.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Segunda División2026Sporting Gijon · Középpályás
38,3index / 100
Meccs7 Kezdő6 Perc126 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,36 Passzpontosság15,10 %
94% adatlefedettségStabil forma
Spanyol Király-kupa2026Sporting Gijon · Középpályás
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Idegenbeli0–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,39Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz4Passzpontosság4 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Guijuelo–Sporting Gijon

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli4–0
Castellón–Sporting Gijon

KezdőM · 21 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,33Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz22Passzpontosság22 %Párharc / megnyert3 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Sporting Gijon–Albacete

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–1
Cadiz–Sporting Gijon

KezdőM · 10 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,63Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz2Passzpontosság2 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Oviedo–Sporting Gijon

KezdőM · 17 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz12Passzpontosság7 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
FC Andorra–Sporting Gijon

KezdőM · 13 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,35Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz4Passzpontosság1 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Sporting Gijon–Eldense

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–2
Sporting Gijon–Girona

KezdőM · 20 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,54Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz18Passzpontosság18 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Tenerife–Sporting Gijon

Csereként beálltM · 31 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz18Passzpontosság16 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Sporting Gijon–Burgos

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap35 perc3 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap45 perc4 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap126 perc8 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott7 értékelt meccs · szórás: 0,19
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 5562000,006,340,004,35
Utolsó 108126000,006,361,434,29
Utolsó 208126000,006,361,434,29
Hazai1 meccs
20perc0gól0gólpassz6,54értékelés
Idegenbeli7 meccs
106perc0gól0gólpassz6,33értékelés
Kezdőként7 meccs
95perc0gól0gólpassz6,37értékelés
Csereként1 meccs
31perc–gól0gólpassz6,30értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. 6,32026. 08. 28.
  2. 6,52026. 09. 05.
  3. 6,42026. 09. 19.
  4. 6,02026. 09. 27.
  5. 6,62026. 10. 11.
  6. 6,32026. 10. 25.
  7. –2026. 10. 29.
  8. 6,42026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot3 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 35 perc 14 nap alatt · legutóbb 2,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között2,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
14 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
35 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
45 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 1,43 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
3 folyamatos pályára lépés
  1. C08.28.31′
  2. K09.05.20′
  3. N09.13.–
  4. K09.19.13′
  5. K09.27.17′
  6. K10.11.10′
  7. N10.17.–
  8. K10.25.21′
  9. K10.29.–
  10. K11.01.14′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
62perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,34értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
126perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,36értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc45
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,45

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc56/1630,00
Gólpassz / 90 perc63/1630,00
Átlagértékelés105/1636,36

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.