Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonMonterreyLiga MX · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex69,6/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók
Mit csinál a pályán?
A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.
◷
Játékidő és szerep
Kezdőként
13 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
5 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
86,70 %
Nem lépett pályára
0 nevezés
◎
Támadójáték
Gól
0
Gólpassz
4
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,40
Lövés
6
Kaput talál
1
Lövés pontossága
16,70 %
Gólkonverzió
0 %
↗
Passz és kreativitás
Passz
605
Passzpontosság
47,20 %
Kulcspassz
25
Kulcspassz / 90
2,48
Sikeres csel
6
Cselezési siker
42,90 %
◇
Védekezés és párharc
Szerelés
21
Labdaszerzés
5
Védőakció / 90
2,57
Megnyert párharc
42
Párharcsiker
49,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
8
Elkövetett szabálytalanság
12
!
Fegyelem
Sárga lap
3
Piros lap
0
Lap / 90
0,30
▣
Kapusteljesítmény
Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
909 perc
Átlagértékelés
6,98
Személyes csúcsok
Kiemelkedő lefedett teljesítmények
Legjobb értékelés8,602026. 10. 22.Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen20 gól · 2 gólpasszLeghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccsLeghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.
7 nap124 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés30 nap291 perc5 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés90 nap909 perc15 pályára lépés · 10 teljes 90 percnyi terhelésFormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 0,75
Időablak
Meccs
Perc
Gól
Gólpassz
G+GP / 90
Értékelés
Kulcspassz / 90
Védőakció / 90
Utolsó 5
5
291
0
3
0,93
7,07
2,47
2,47
Utolsó 10
10
603
0
4
0,60
6,85
1,64
2,69
Utolsó 20
15
909
0
4
0,40
6,98
2,48
2,57
Hazai9 meccs
603perc0gól1gólpassz6,91értékelés
Idegenbeli6 meccs
306perc0gól3gólpassz7,12értékelés
Kezdőként13 meccs
842perc0gól4gólpassz6,94értékelés
Csereként2 meccs
67perc–gól0gólpassz7,25értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
6,82026. 09. 03.
–2026. 09. 07.
6,42026. 09. 13.
6,62026. 09. 20.
6,52026. 09. 26.
6,72026. 10. 11.
6,22026. 10. 19.
8,62026. 10. 22.
6,22026. 10. 25.
7,72026. 11. 01.
A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.
V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360
Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség
0 új API-kérés
A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.
Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 124 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenőSzolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.
V9 · Játékosforma
Legutóbbi teljesítmény
5 meccses minta
Játékperc291Gól0Gólpassz3Átlagértékelés7,07
Helyezés az azonos posztú mintában
Gól / 90 perc63/1600,00
Gólpassz / 90 perc14/1600,50
Átlagértékelés17/1607,05
A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.