Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Richard Sedláček
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Richard Sedláček

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés15Lefedett pályára lépés
Játékperc1 04269,5 perc/meccs
Gól + gólpassz20,17 / 90 perc
Átlagértékelés7,0112 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonFK JablonecCzech Liga · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex56,7/10098% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
15 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
6 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
2
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,17
Lövés
4
Kaput talál
1
Lövés pontossága
25 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
681
Passzpontosság
57,30 %
Kulcspassz
8
Kulcspassz / 90
0,69
Sikeres csel
2
Cselezési siker
66,70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
21
Labdaszerzés
15
Védőakció / 90
3,11
Megnyert párharc
34
Párharcsiker
47,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
9
Elkövetett szabálytalanság
13

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
1 042 perc
Átlagértékelés
7,01
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,902026. 10. 10.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Czech Liga2026FK Jablonec · Középpályás
56,7index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc667 Gól0 Gólpassz2 G+GP / 900,27 Értékelés6,99 Passzpontosság60,60 %
98% adatlefedettségJavuló forma
Konferencia-liga2026FK Jablonec · Középpályás
43,6index / 100
Meccs6 Kezdő6 Perc375 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés7,05 Passzpontosság48,90 %
92% adatlefedettségStabil forma
Cup2026FK Jablonec · Játékos
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

16 helyi sor
Idegenbeli1–1
Riga–FK Jablonec

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz–Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz49Passzpontosság46 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–5
FK Jablonec–Slavia Praha

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–0
FK Jablonec–Brighton

KezdőM · 89 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz28Passzpontosság21 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
FK Jablonec–Plzen

KezdőM · 71 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,31Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz54Passzpontosság48 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
SC Freiburg–FK Jablonec

KezdőM · 76 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz39Passzpontosság32 %Párharc / megnyert2 / –Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól–Gólpassz0Értékelés7,90Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz72Passzpontosság63 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Dukla Praha–FK Jablonec

Nevezve, nem lépett pályára– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
FK Jablonec–Zlin

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz1Értékelés7,70Kulcspassz2Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz109Passzpontosság101 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Sparta Praha–FK Jablonec

KezdőM · 71 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,32Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz24Passzpontosság22 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Gól0Gólpassz1Értékelés7,45Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz55Passzpontosság46 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Gól–Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz–Szerelés5Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz60Passzpontosság52 %Párharc / megnyert11 / 8Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz1Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz53Passzpontosság39 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Teplice–FK Jablonec

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz59Passzpontosság52 %Párharc / megnyert6 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
FK Jablonec–Rangers

KezdőM · 120 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,70Kulcspassz2Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz79Passzpontosság69 %Párharc / megnyert9 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Rangers–FK Jablonec

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–2
Rīgas FS–FK Jablonec

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap416 perc6 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap1 042 perc15 pályára lépés · 11 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó9 értékelt meccs · szórás: 0,58
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55326000,006,700,283,04
Utolsó 1010742020,247,020,493,40
Utolsó 20151 042020,177,010,693,11
Hazai7 meccs
535perc0gól2gólpassz7,18értékelés
Idegenbeli8 meccs
507perc0gól0gólpassz6,84értékelés
Kezdőként15 meccs
1 042perc0gól2gólpassz7,01értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 7,02026. 09. 06.
  2. 7,52026. 09. 09.
  3. 6,32026. 09. 12.
  4. 7,72026. 09. 20.
  5. 7,92026. 10. 10.
  6. 6,32026. 10. 15.
  7. 6,32026. 10. 18.
  8. 6,92026. 10. 22.
  9. –2026. 10. 31.
  10. 7,32026. 11. 05.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot6 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 5,3 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között5,3 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
90 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
416 perc6 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
521,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
6 folyamatos pályára lépés
  1. K09.09.81′
  2. K09.12.71′
  3. K09.20.90′
  4. N10.02.–
  5. K10.10.90′
  6. K10.15.76′
  7. K10.18.71′
  8. K10.22.89′
  9. K10.31.–
  10. K11.05.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
326perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,70értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
742perc0gól2gólpassz0,24G+GP / 907,02értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc326
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,70

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc92/1870,00
Gólpassz / 90 perc84/1870,00
Átlagértékelés76/1877,05

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.