Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
D. Gül
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

D. Gül

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés12Lefedett pályára lépés
Játékperc15212,7 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,378 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonGalatasaraySüper Lig · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex29,7/10088% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
91,70 %
Nem lépett pályára
6 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
3
Kaput talál
1
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
23
Passzpontosság
7,30 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
1,18
Sikeres csel
3
Cselezési siker
75 %

Védekezés és párharc

Szerelés
1
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
0,59
Megnyert párharc
4
Párharcsiker
22,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
0
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,59

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
152 perc
Átlagértékelés
6,37
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,722026. 10. 05.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
Süper Lig2026Galatasaray · Támadó
29,7index / 100
Meccs4 Kezdő3 Perc84 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,50 Passzpontosság11 %
88% adatlefedettségStabil forma
Nemzetek Ligája2026Türkiye · Támadó
18,4index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc36 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,35 Passzpontosság1,60 %
88% adatlefedettségStabil forma
Bajnokok Ligája2026Galatasaray · Támadó
17,4index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc32 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,30 Passzpontosság2 %
86% adatlefedettségStabil forma
Primeira Liga2026FC Porto · Támadó
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

18 helyi sor
Hazai2–0
Galatasaray–VfB Stuttgart

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–4
Konyaspor–Galatasaray

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–1
Galatasaray–Fenerbahçe

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–4
Lille–Galatasaray

KezdőF · 6 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,46Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gençlerbirliği S.K.–Galatasaray

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–4
Galatasaray–Barcelona

KezdőF · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Galatasaray–Kasımpaşa

KezdőF · 77 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz14Passzpontosság11 %Párharc / megnyert6 / 1Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Italy–Türkiye

KezdőF · 2 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,72Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz1Passzpontosság1 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Belgium–Türkiye

KezdőF · 23 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,09Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz3Passzpontosság2 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–4
Türkiye–Italy

KezdőF · 10 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz2Passzpontosság2 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Türkiye–France

KezdőF · 1 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,29Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz1Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–0
Trabzonspor–Galatasaray

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Galatasaray–Kocaelispor

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–1
Sporting CP–Galatasaray

KezdőF · 26 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,14Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz2Passzpontosság2 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Başakşehir–Galatasaray

Csereként beálltF · 7 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,49Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Academico Viseu–FC Porto

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–0
FC Porto–Arouca

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–2
Rio Ave–FC Porto

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap– perc0 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap85 perc4 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap152 perc12 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó8 értékelt meccs · szórás: 2,11
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55108000,005,151,670,00
Utolsó 1010145000,005,561,240,62
Utolsó 2012152000,005,671,180,59
Hazai5 meccs
88perc0gól0gólpassz4,77értékelés
Idegenbeli7 meccs
64perc0gól0gólpassz6,38értékelés
Kezdőként11 meccs
145perc0gól0gólpassz5,56értékelés
Csereként1 meccs
7perc0gól0gólpassz6,49értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,12026. 09. 09.
  2. –2026. 09. 13.
  3. –2026. 09. 19.
  4. 6,32026. 09. 25.
  5. 6,32026. 09. 28.
  6. 6,12026. 10. 02.
  7. 6,72026. 10. 05.
  8. 6,52026. 10. 09.
  9. 0,02026. 10. 13.
  10. 6,52026. 10. 21.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotAz utolsó 3 nevezésen nem játszottA kimaradás oka az adatból nem ismert; ez nem sérülésmegállapítás.
14 napos meccsterhelésNincs elég adatA 14 napos ablakban nincs lefedett játékperc.
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
83 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,59 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
0 folyamatos pályára lépés
  1. K09.28.10′
  2. K10.02.23′
  3. K10.05.2′
  4. K10.09.77′
  5. K10.13.0′
  6. N10.17.–
  7. K10.21.6′
  8. N10.26.–
  9. N10.30.–
  10. N11.03.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
108perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,15értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
145perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,56értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc6
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,46

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.