Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
C. Mejía
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

C. Mejía

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc60360,3 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,148 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonUCV MoqueguaPrimera División · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex31,3/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
3
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
190
Passzpontosság
22,10 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
0,45
Sikeres csel
1
Cselezési siker
25 %

Védekezés és párharc

Szerelés
2
Labdaszerzés
9
Védőakció / 90
1,64
Megnyert párharc
12
Párharcsiker
34,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
13

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,15

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
603 perc
Átlagértékelés
6,14
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,702026. 11. 01.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Primera División2026UCV Moquegua · Középpályás
31,3index / 100
Meccs10 Kezdő10 Perc603 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,14 Passzpontosság22,10 %
100% adatlefedettségVisszaeső forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Hazai0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz31Passzpontosság25 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
ADT–UCV Moquegua

KezdőM · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,85Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz8Passzpontosság5 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
UCV Moquegua–Alianza Lima

KezdőM · 89 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,07Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz24Passzpontosság18 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
FC Cajamarca–UCV Moquegua

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–2
UCV Moquegua–Cienciano

KezdőF · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,36Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz20Passzpontosság9 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–0
Gól0Gólpassz0Értékelés5,93Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz28Passzpontosság21 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz38Passzpontosság37 %Párharc / megnyert2 / –Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Cusco–UCV Moquegua

KezdőF · 68 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,40Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz12Passzpontosság11 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–4
Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz29Passzpontosság22 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
UCV Moquegua–Sport Boys

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap220 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap265 perc5 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap603 perc10 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó8 értékelt meccs · szórás: 0,40
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55265000,006,000,341,36
Utolsó 1010603000,006,140,451,64
Utolsó 2010603000,006,140,451,64
Hazai6 meccs
400perc0gól0gólpassz6,19értékelés
Idegenbeli4 meccs
203perc0gól0gólpassz6,06értékelés
Kezdőként10 meccs
603perc0gól0gólpassz6,14értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 16.
  2. 6,32026. 08. 30.
  3. 6,42026. 09. 06.
  4. 6,52026. 09. 13.
  5. 5,92026. 09. 20.
  6. 5,42026. 10. 08.
  7. –2026. 10. 18.
  8. 6,12026. 10. 25.
  9. 5,92026. 10. 28.
  10. 6,72026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 220 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
86 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
220 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
265 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,15 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.16.–
  2. K08.30.90′
  3. K09.06.68′
  4. K09.13.90′
  5. K09.20.90′
  6. K10.08.45′
  7. K10.18.–
  8. K10.25.89′
  9. K10.28.45′
  10. K11.01.86′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
265perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,00értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
603perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,14értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc265
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,00

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc70/1370,00
Gólpassz / 90 perc73/1370,00
Átlagértékelés91/1376,23

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.