Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
J. Rostaing
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

J. Rostaing

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés4Lefedett pályára lépés
Játékperc16842,0 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,523 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSport HuancayoPrimera División · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex29,3/10088% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 4 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
4 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
6 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
1
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
61
Passzpontosság
22,80 %
Kulcspassz
0
Kulcspassz / 90
0
Sikeres csel
0
Cselezési siker
–

Védekezés és párharc

Szerelés
3
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
1,61
Megnyert párharc
6
Párharcsiker
35,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,54

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
168 perc
Átlagértékelés
6,52
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,102026. 10. 10.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Primera División2026Sport Huancayo · Védő
29,3index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc168 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,52 Passzpontosság22,80 %
88% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Hazai2–0
Sport Huancayo–FBC Melgar

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,15Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz35Passzpontosság32 %Párharc / megnyert8 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz13Passzpontosság9 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–1
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Sport Huancayo–Cusco

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés7,10Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz13Passzpontosság12 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Sport Huancayo–UTC Cajamarca

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–1
Comerciantes Unidos–Sport Huancayo

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–1
Sport Huancayo–Sport Boys

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–3
ADT–Sport Huancayo

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–1
Sporting Cristal–Sport Huancayo

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap113 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap168 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap168 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó4 értékelt meccs · szórás: 2,84
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 54168000,004,890,001,61
Utolsó 104168000,004,890,001,61
Utolsó 204168000,004,890,001,61
Hazai2 meccs
90perc0gól0gólpassz3,08értékelés
Idegenbeli2 meccs
78perc0gól0gólpassz6,70értékelés
Kezdőként4 meccs
168perc0gól0gólpassz4,89értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 4 értékelt pályára lépés
  1. 7,12026. 10. 10.
  2. 0,02026. 10. 24.
  3. 6,32026. 10. 27.
  4. 6,22026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot3 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 113 perc 14 nap alatt · legutóbb 5,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között5,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
113 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
168 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,54 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
3 folyamatos pályára lépés
  1. N08.16.–
  2. N08.30.–
  3. N09.05.–
  4. N09.12.–
  5. N09.20.–
  6. K10.10.55′
  7. N10.16.–
  8. K10.24.0′
  9. K10.27.23′
  10. K11.02.90′
Utolsó 5 pályára lépés4 meccses minta
168perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 904,89értékelés
Utolsó 10 pályára lépés4 meccses minta
168perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 904,89értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc168
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés4,89

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc44/1090,00
Gólpassz / 90 perc44/1090,00
Átlagértékelés89/1094,89

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.