Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Gonzalez
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Gonzalez

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc40436,7 perc/meccs
Gól + gólpassz30,67 / 90 perc
Átlagértékelés6,7210 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonMinnesota United FCMajor League Soccer · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex52,1/100100% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
90,90 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
2
Gól / 90
0,22
Gólpassz / 90
0,45
Lövés
9
Kaput talál
3
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
11,10 %

Passz és kreativitás

Passz
145
Passzpontosság
20,80 %
Kulcspassz
7
Kulcspassz / 90
1,56
Sikeres csel
6
Cselezési siker
66,70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
8
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
2,23
Megnyert párharc
25
Párharcsiker
46,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
10

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,45

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
404 perc
Átlagértékelés
6,72
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,202026. 10. 29.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Major League Soccer2026Minnesota United FC · Támadó
52,1index / 100
Meccs11 Kezdő10 Perc404 Gól1 Gólpassz2 G+GP / 900,67 Értékelés6,72 Passzpontosság20,80 %
100% adatlefedettségJavuló forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

14 helyi sor
Idegenbeli1–3
Gól0Gólpassz1Értékelés6,85Kulcspassz1Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz33Passzpontosság29 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz31Passzpontosság29 %Párharc / megnyert14 / 6Csel / sikeres2 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,13Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz28Passzpontosság22 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Gól0Gólpassz1Értékelés7,35Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz23Passzpontosság18 %Párharc / megnyert11 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés7,13Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz8Passzpontosság6 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés5,90Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz6Passzpontosság5 %Párharc / megnyert7 / 1Csel / sikeres2 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,31Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz6Passzpontosság4 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Minnesota United FC–Los Angeles Galaxy

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–2
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,27Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz3Passzpontosság1 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli5–4
Gól0Gólpassz0Értékelés6,32Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz3Passzpontosság2 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–3
Minnesota United FC–Orlando City SC

Csereként beálltF · 18 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz4Passzpontosság4 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Minnesota United FC–Atlanta United FC

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Real Salt Lake–Minnesota United FC

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap366 perc6 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap404 perc11 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 2,12
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55339120,807,131,592,65
Utolsó 1010386120,706,051,402,33
Utolsó 2011404120,676,111,562,23
Hazai5 meccs
211perc1gól1gólpassz6,88értékelés
Idegenbeli6 meccs
193perc0gól1gólpassz5,46értékelés
Kezdőként10 meccs
386perc1gól2gólpassz6,05értékelés
Csereként1 meccs
18perc–gól0gólpassz6,70értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,32026. 09. 06.
  2. 6,32026. 09. 10.
  3. 0,02026. 09. 13.
  4. 6,32026. 09. 27.
  5. 5,92026. 10. 11.
  6. 7,12026. 10. 15.
  7. 7,42026. 10. 17.
  8. 6,12026. 10. 25.
  9. 8,22026. 10. 29.
  10. 6,92026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 244 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
244 perc3 kezdés · 2 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
366 perc6 kezdés · 3 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
134,7 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,45 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
7 folyamatos pályára lépés
  1. K09.10.6′
  2. K09.13.0′
  3. N09.20.–
  4. K09.27.12′
  5. K10.11.27′
  6. K10.15.25′
  7. K10.17.70′
  8. K10.25.64′
  9. K10.29.90′
  10. K11.02.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
339perc1gól2gólpassz0,80G+GP / 907,13értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
386perc1gól2gólpassz0,70G+GP / 906,05értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc339
Gól1
Gólpassz2
Átlagértékelés7,13

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc144/1580,00
Gólpassz / 90 perc140/1580,00
Átlagértékelés121/1585,60

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.