Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
G. Vandeplas
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

G. Vandeplas

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés5Lefedett pályára lépés
Játékperc26953,8 perc/meccs
Gól + gólpassz20,67 / 90 perc
Átlagértékelés6,855 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonDenderChallenger Pro League · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex52,0/10090% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
5 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
1
Gól / 90
0,33
Gólpassz / 90
0,33
Lövés
7
Kaput talál
2
Lövés pontossága
28,60 %
Gólkonverzió
14,30 %

Passz és kreativitás

Passz
55
Passzpontosság
9,80 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
1,00
Sikeres csel
3
Cselezési siker
37,50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
2
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
1,67
Megnyert párharc
16
Párharcsiker
35,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
8

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,33

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
269 perc
Átlagértékelés
6,85
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,092026. 10. 09.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Challenger Pro League2026Dender · Támadó
52,0index / 100
Meccs5 Kezdő5 Perc269 Gól1 Gólpassz1 G+GP / 900,67 Értékelés6,85 Passzpontosság9,80 %
90% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

5 helyi sor
Idegenbeli1–0
Francs Borains–Dender

KezdőM · 63 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,43Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz11Passzpontosság7 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Dender–KRC Genk II

KezdőF · 89 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,62Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz19Passzpontosság17 %Párharc / megnyert19 / 5Csel / sikeres6 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Dender–Club Brugge II

KezdőF · 88 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,09Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz15Passzpontosság7 %Párharc / megnyert13 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Dender–Patro Eisden

KezdőF · 18 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,61Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz5Passzpontosság4 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Liège–Dender

KezdőF · 11 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,49Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz5Passzpontosság3 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap152 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap240 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap269 perc5 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó5 értékelt meccs · szórás: 0,63
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55269110,676,851,001,67
Utolsó 105269110,676,851,001,67
Utolsó 205269110,676,851,001,67
Hazai3 meccs
195perc1gól1gólpassz7,11értékelés
Idegenbeli2 meccs
74perc0gól0gólpassz6,46értékelés
Kezdőként5 meccs
269perc1gól1gólpassz6,85értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 5 értékelt pályára lépés
  1. 6,52026. 08. 29.
  2. 6,62026. 09. 20.
  3. 8,12026. 10. 09.
  4. 6,62026. 11. 01.
  5. 6,42026. 11. 04.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot5 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 152 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
152 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
152 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
240 perc3 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
134,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,33 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
5 folyamatos pályára lépés
  1. K08.29.11′
  2. K09.20.18′
  3. K10.09.88′
  4. K11.01.89′
  5. K11.04.63′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
269perc1gól1gólpassz0,67G+GP / 906,85értékelés
Utolsó 10 pályára lépés5 meccses minta
269perc1gól1gólpassz0,67G+GP / 906,85értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc269
Gól1
Gólpassz1
Átlagértékelés6,85

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc8/250,44
Gólpassz / 90 perc8/250,44
Átlagértékelés7/256,95

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.