Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
G. Távara
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

G. Távara

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc32440,5 perc/meccs
Gól + gólpassz20,56 / 90 perc
Átlagértékelés7,056 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSporting CristalPrimera División · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex63,5/10094% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
87,50 %
Nem lépett pályára
4 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
1
Gól / 90
0,28
Gólpassz / 90
0,28
Lövés
5
Kaput talál
1
Lövés pontossága
20 %
Gólkonverzió
20 %

Passz és kreativitás

Passz
191
Passzpontosság
43,50 %
Kulcspassz
6
Kulcspassz / 90
1,67
Sikeres csel
4
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
13
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
4,44
Megnyert párharc
28
Párharcsiker
77,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
7

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,28

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
324 perc
Átlagértékelés
7,05
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,202026. 11. 02.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Primera División2026Sporting Cristal · Középpályás
63,5index / 100
Meccs7 Kezdő6 Perc324 Gól1 Gólpassz1 G+GP / 900,56 Értékelés7,05 Passzpontosság43,50 %
94% adatlefedettségStabil forma
Copa De La Liga2026Sporting Cristal · Középpályás
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

12 helyi sor
Hazai5–0
Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz1Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz71Passzpontosság66 %Párharc / megnyert9 / 7Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,41Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz15Passzpontosság11 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Cusco–Sporting Cristal

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–2
Gól0Gólpassz1Értékelés6,58Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz11Passzpontosság9 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
UTC Cajamarca–Sporting Cristal

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai5–0
Sporting Cristal–ADT

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–1
Sporting Cristal–Atletico Grau

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–2
UCV Moquegua–Sporting Cristal

Csereként beálltM · 14 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz1Passzpontosság1 %Párharc / megnyert3 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–0
Sporting Cristal–Club Deportivo Los Chankas

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–0
Gól–Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz42Passzpontosság30 %Párharc / megnyert9 / 8Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól–Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz2Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz51Passzpontosság41 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai4–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap112 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap139 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap324 perc8 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó6 értékelt meccs · szórás: 0,58
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55153111,187,022,356,47
Utolsó 108324110,567,051,674,44
Utolsó 208324110,567,051,674,44
Hazai5 meccs
139perc1gól1gólpassz7,06értékelés
Idegenbeli3 meccs
185perc–gól0gólpassz7,03értékelés
Kezdőként7 meccs
310perc1gól1gólpassz7,08értékelés
Csereként1 meccs
14perc–gól0gólpassz6,90értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 16.
  2. 7,22026. 08. 21.
  3. 7,02026. 08. 30.
  4. 6,92026. 09. 13.
  5. –2026. 10. 01.
  6. 6,62026. 10. 18.
  7. 6,42026. 10. 29.
  8. 8,22026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot2 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 112 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
112 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
112 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
139 perc3 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
162,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,28 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
2 folyamatos pályára lépés
  1. K08.30.81′
  2. N09.06.–
  3. C09.13.14′
  4. N09.19.–
  5. K10.01.–
  6. N10.11.–
  7. K10.18.27′
  8. N10.24.–
  9. K10.29.22′
  10. K11.02.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
153perc1gól1gólpassz1,18G+GP / 907,02értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
324perc1gól1gólpassz0,56G+GP / 907,05értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc139
Gól1
Gólpassz1
Átlagértékelés7,06

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc31/1370,28
Gólpassz / 90 perc32/1370,28
Átlagértékelés17/1377,05

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.