Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
R. Campodónico
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

R. Campodónico

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés6Lefedett pályára lépés
Játékperc13823,0 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,493 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSport HuancayoPrimera División · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex41,4/10092% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
5 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
83,30 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
0
Kaput talál
0
Lövés pontossága
–
Gólkonverzió
–

Passz és kreativitás

Passz
38
Passzpontosság
13,70 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
1,96
Sikeres csel
2
Cselezési siker
40 %

Védekezés és párharc

Szerelés
6
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
5,22
Megnyert párharc
8
Párharcsiker
57,10 %
Kiharcolt szabálytalanság
0
Elkövetett szabálytalanság
0

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
1
Lap / 90
0,65

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
138 perc
Átlagértékelés
6,49
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,602026. 10. 24.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Primera División2026Sport Huancayo · Középpályás
41,4index / 100
Meccs6 Kezdő5 Perc138 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,49 Passzpontosság13,70 %
92% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Hazai2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz18Passzpontosság18 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,27Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz14Passzpontosság12 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres3 / 0Lap0 sárga · 1 piros
Hazai3–2
Sport Huancayo–UTC Cajamarca

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–1
Sport Huancayo–Sport Boys

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–3
ADT–Sport Huancayo

Csereként beálltM · 19 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz6Passzpontosság5 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–1
Sporting Cristal–Sport Huancayo

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap0 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap119 perc4 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap138 perc6 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó5 értékelt meccs · szórás: 3,18
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55119000,003,221,514,54
Utolsó 106138000,003,891,965,22
Utolsó 206138000,003,891,965,22
Hazai2 meccs
28perc0gól0gólpassz3,30értékelés
Idegenbeli4 meccs
110perc0gól0gólpassz4,29értékelés
Kezdőként5 meccs
119perc0gól0gólpassz3,22értékelés
Csereként1 meccs
19perc–gól0gólpassz6,60értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 6 értékelt pályára lépés
  1. 6,62026. 08. 30.
  2. –2026. 09. 12.
  3. 6,32026. 10. 10.
  4. 6,62026. 10. 24.
  5. 0,02026. 10. 27.
  6. 0,02026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot4 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 28 perc 14 nap alatt · legutóbb 5,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között5,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
0 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
28 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
119 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,65 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
4 folyamatos pályára lépés
  1. N08.16.–
  2. C08.30.19′
  3. N09.05.–
  4. K09.12.–
  5. N09.20.–
  6. K10.10.91′
  7. K10.24.28′
  8. K10.27.0′
  9. K11.02.0′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
119perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 903,22értékelés
Utolsó 10 pályára lépés6 meccses minta
138perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 903,89értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc119
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés3,22

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc81/1370,00
Gólpassz / 90 perc88/1370,00
Átlagértékelés133/1373,89

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.