Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Stjepanović
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Stjepanović

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés3Lefedett pályára lépés
Játékperc13444,7 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,143 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonMoreirensePrimeira Liga · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex30,7/10086% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 3 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
2 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
66,70 %
Nem lépett pályára
6 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
1
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
38
Passzpontosság
12,40 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
0,67
Sikeres csel
0
Cselezési siker
–

Védekezés és párharc

Szerelés
3
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
4,03
Megnyert párharc
5
Párharcsiker
45,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
0
Elkövetett szabálytalanság
1

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,67

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
134 perc
Átlagértékelés
6,14
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,702026. 10. 25.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Primeira Liga2026Moreirense · Középpályás
30,7index / 100
Meccs3 Kezdő2 Perc134 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,14 Passzpontosság12,40 %
86% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Idegenbeli1–0
Sporting CP–Moreirense

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–1
Moreirense–Estrela

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–3
Estoril–Moreirense

Csereként beálltM · 21 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz10Passzpontosság8 %Párharc / megnyert– / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Moreirense–GIL Vicente

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Vitória SC–Moreirense

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–4
Moreirense–Benfica

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,92Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz21Passzpontosság17 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
FC Porto–Moreirense

KezdőM · 23 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,79Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz7Passzpontosság5 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Casa Pia–Moreirense

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli4–0
Arouca–Moreirense

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap– perc0 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap21 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap134 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó3 értékelt meccs · szórás: 0,40
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 53134000,006,140,674,03
Utolsó 103134000,006,140,674,03
Utolsó 203134000,006,140,674,03
Hazai1 meccs
90perc0gól0gólpassz5,92értékelés
Idegenbeli2 meccs
44perc0gól0gólpassz6,25értékelés
Kezdőként2 meccs
113perc0gól0gólpassz5,86értékelés
Csereként1 meccs
21perc0gól0gólpassz6,70értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 3 értékelt pályára lépés
  1. 5,82026. 09. 04.
  2. 5,92026. 09. 09.
  3. 6,72026. 10. 25.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-10-25.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 21 perc 14 nap alatt · legutóbb 45,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között45,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
21 perc0 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap1 meccs
21 perc0 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,67 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
0 folyamatos pályára lépés
  1. N08.16.–
  2. N08.30.–
  3. K09.04.23′
  4. K09.09.90′
  5. N09.20.–
  6. N10.09.–
  7. C10.25.21′
  8. N10.31.–
  9. N11.07.–
Utolsó 5 pályára lépés3 meccses minta
134perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,14értékelés
Utolsó 10 pályára lépés3 meccses minta
134perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,14értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc21
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,70

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc112/1250,00
Gólpassz / 90 perc110/1250,00
Átlagértékelés98/1256,14

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.