Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Keenan Gough
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Keenan Gough

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc22528,1 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,003 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonBristol RoversLeague Two · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex36,5/10094% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
1
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
97
Passzpontosság
22,70 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
1,60
Sikeres csel
4
Cselezési siker
66,70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
15
Labdaszerzés
6
Védőakció / 90
8,40
Megnyert párharc
29
Párharcsiker
74,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,80

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
225 perc
Átlagértékelés
6
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,452026. 10. 20.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
League Two2026Bristol Rovers · Középpályás
36,5index / 100
Meccs7 Kezdő7 Perc135 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés5,94 Passzpontosság20,90 %
94% adatlefedettségStabil forma
EFL Trophy2026Wycombe · Középpályás
25,8index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc90 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,12 Passzpontosság26 %
82% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Idegenbeli3–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–0
Bristol Rovers–Swindon Town

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,45Kulcspassz4Szerelés9Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz37Passzpontosság25 %Párharc / megnyert20 / 14Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Shrewsbury–Bristol Rovers

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–3
Bristol Rovers–Barnet

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–1
Wycombe–Bristol Rovers

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,12Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz34Passzpontosság26 %Párharc / megnyert7 / 6Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Crewe–Bristol Rovers

KezdőM · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,42Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz26Passzpontosság15 %Párharc / megnyert12 / 9Csel / sikeres5 / 3Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–3
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap– perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap225 perc6 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap225 perc8 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó4 értékelt meccs · szórás: 2,62
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55180000,006,292,009,00
Utolsó 108225000,004,501,608,40
Utolsó 208225000,004,501,608,40
Hazai5 meccs
180perc0gól0gólpassz4,19értékelés
Idegenbeli3 meccs
45perc0gól0gólpassz5,42értékelés
Kezdőként8 meccs
225perc0gól0gólpassz4,50értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 22.
  2. 0,02026. 09. 26.
  3. 5,42026. 10. 03.
  4. 6,12026. 10. 06.
  5. –2026. 10. 10.
  6. –2026. 10. 17.
  7. 6,52026. 10. 20.
  8. –2026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-10-31.
14 napos meccsterhelésNincs elég adatA 14 napos ablakban nincs lefedett játékperc.
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között10,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
–1 kezdés · – gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
90 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,80 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. K08.22.–
  2. K09.26.0′
  3. K10.03.45′
  4. K10.06.90′
  5. K10.10.–
  6. K10.17.–
  7. K10.20.90′
  8. N10.24.–
  9. K10.31.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
180perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,29értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
225perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 904,50értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc90
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,45

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc121/1300,00
Gólpassz / 90 perc121/1300,00
Átlagértékelés128/1303,96

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.