Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Mohammed Abu Al Shamat
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Mohammed Abu Al Shamat

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés14Lefedett pályára lépés
Játékperc63145,1 perc/meccs
Gól + gólpassz60,86 / 90 perc
Átlagértékelés7,458 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAl-Qadisiyah FCKing's Cup · 2027
PosztJátékos
Teljesítményindex–/1000% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
14 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
3
Gólpassz
3
Gól / 90
0,43
Gólpassz / 90
0,43
Lövés
10
Kaput talál
4
Lövés pontossága
40 %
Gólkonverzió
30 %

Passz és kreativitás

Passz
391
Passzpontosság
43,40 %
Kulcspassz
7
Kulcspassz / 90
1,00
Sikeres csel
2
Cselezési siker
28,60 %

Védekezés és párharc

Szerelés
20
Labdaszerzés
9
Védőakció / 90
4,14
Megnyert párharc
30
Párharcsiker
52,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
10

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,14

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
631 perc
Átlagértékelés
7,45
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,602026. 09. 08.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen21 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
King's Cup2027Al-Qadisiyah FC · Játékos
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Pro League2026Al-Qadisiyah FC · Középpályás
72,0index / 100
Meccs10 Kezdő10 Perc490 Gól2 Gólpassz3 G+GP / 900,92 Értékelés7,52 Passzpontosság45 %
100% adatlefedettségStabil forma
AFC Champions League Elite2026Al-Qadisiyah FC · Középpályás
59,1index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc141 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,64 Értékelés7,27 Passzpontosság38,40 %
84% adatlefedettségStabil forma
Gulf Cup of Nations2026Saudi Arabia · Játékos
5,0index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
19% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

15 helyi sor
Idegenbeli0–5
Gól1Gólpassz0Értékelés8,16Kulcspassz1Szerelés6Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz42Passzpontosság34 %Párharc / megnyert9 / 7Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–6
Al Riyadh–Al-Qadisiyah FC

KezdőM · 65 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,49Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz37Passzpontosság30 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Al-Qadisiyah FC–Al Sadd

KezdőM · 68 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,38Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz52Passzpontosság42 %Párharc / megnyert11 / 1Csel / sikeres4 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–1
Al Taawon–Al-Qadisiyah FC

KezdőM · 88 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,15Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz64Passzpontosság55 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Al-Qadisiyah FC–Abha

KezdőM · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,45Kulcspassz1Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz66Passzpontosság53 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–5
Gól0Gólpassz1Értékelés7,70Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz40Passzpontosság38 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Saudi Arabia–Kuwait

Kezdő– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–3
Al-Qadisiyah FC–Al-Ettifaq

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–2
Gól1Gólpassz1Értékelés8,60Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz33Passzpontosság30 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Gól0Gólpassz1Értékelés7,70Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz57Passzpontosság48 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–2
NEOM–Al-Qadisiyah FC

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–5
Al Taee–Al-Qadisiyah FC

Nevezve, nem lépett pályára– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap206 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap453 perc8 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap631 perc14 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó6 értékelt meccs · szórás: 0,63
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55294100,317,050,923,37
Utolsó 1010453210,607,220,994,57
Utolsó 2014631330,867,451,004,14
Hazai8 meccs
246perc2gól1gólpassz7,48értékelés
Idegenbeli6 meccs
385perc1gól2gólpassz7,44értékelés
Kezdőként14 meccs
631perc3gól3gólpassz7,45értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 09. 11.
  2. –2026. 09. 23.
  3. –2026. 10. 06.
  4. 7,72026. 10. 09.
  5. 7,52026. 10. 16.
  6. 7,22026. 10. 20.
  7. –2026. 10. 23.
  8. 6,42026. 10. 26.
  9. 6,52026. 10. 29.
  10. 8,22026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés4 pályára lépés · 206 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
138 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap4 meccs
206 perc4 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap8 meccs
453 perc8 kezdés · 3 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
105,2 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,14 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.11.–
  2. K09.23.–
  3. K10.06.–
  4. K10.09.69′
  5. K10.16.90′
  6. K10.20.88′
  7. K10.23.–
  8. K10.26.68′
  9. K10.29.65′
  10. K11.02.73′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
294perc1gól0gólpassz0,31G+GP / 907,05értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
453perc2gól1gólpassz0,60G+GP / 907,22értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc294
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés7,05

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.