Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Marcell huszar
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Marcell huszar

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés12Lefedett pályára lépés
Játékperc27222,7 perc/meccs
Gól + gólpassz20,66 / 90 perc
Átlagértékelés6,6010 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonGyőri ETO FCNB I · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex50,5/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
5 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
58,30 %
Nem lépett pályára
2 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
1
Gól / 90
0,33
Gólpassz / 90
0,33
Lövés
7
Kaput talál
2
Lövés pontossága
28,60 %
Gólkonverzió
14,30 %

Passz és kreativitás

Passz
57
Passzpontosság
8,50 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
0,99
Sikeres csel
3
Cselezési siker
25 %

Védekezés és párharc

Szerelés
2
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
0,99
Megnyert párharc
21
Párharcsiker
51,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
11
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,33

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
272 perc
Átlagértékelés
6,60
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,202026. 08. 23.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
NB I2026Győri ETO FC · Támadó
50,5index / 100
Meccs10 Kezdő7 Perc241 Gól1 Gólpassz1 G+GP / 900,75 Értékelés6,63 Passzpontosság9 %
100% adatlefedettségStabil forma
Konferencia-liga2026Győri ETO FC · Támadó
23,3index / 100
Meccs1 Kezdő0 Perc16 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,70 Passzpontosság2 %
62% adatlefedettségStabil forma
Bajnokok Ligája2026Győri ETO FC · Támadó
17,3index / 100
Meccs1 Kezdő0 Perc15 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,30 Passzpontosság–
52% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

14 helyi sor
Idegenbeli1–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–2
Győri ETO FC–Vasas

KezdőF · 33 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,71Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz14Passzpontosság13 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Győri ETO FC–Újpest

KezdőD · 75 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,48Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz11Passzpontosság10 %Párharc / megnyert13 / 5Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Paks–Győri ETO FC

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,34Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz12Passzpontosság10 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres3 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
MTK Budapest–Győri ETO FC

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–2
Gól0Gólpassz1Értékelés6,89Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz7Passzpontosság5 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,22Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz4Passzpontosság3 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Kisvárda FC–Győri ETO FC

Csereként beálltF · 8 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Győri ETO FC–Zalaegerszegi TE

Csereként beálltF · 11 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz4Passzpontosság4 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Debreceni VSC–Győri ETO FC

Csereként beálltF · 9 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz1Passzpontosság1 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Győri ETO FC–Riga

Csereként beálltF · 16 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz4Passzpontosság2 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–0
Győri ETO FC–Nyíregyháza

Nevezve, nem lépett pályára– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–2
Győri ETO FC–Vikingur Reykjavik

Csereként beálltF · 15 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert1 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap– perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap168 perc5 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap257 perc11 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott8 értékelt meccs · szórás: 0,33
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55168000,006,510,001,61
Utolsó 1010241110,756,631,121,12
Utolsó 2012272110,666,600,990,99
Hazai8 meccs
255perc1gól1gólpassz6,61értékelés
Idegenbeli4 meccs
17perc–gól0gólpassz6,60értékelés
Kezdőként7 meccs
213perc0gól1gólpassz6,53értékelés
Csereként5 meccs
59perc1gól0gólpassz6,68értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,92026. 08. 16.
  2. 7,22026. 08. 23.
  3. 6,32026. 08. 30.
  4. 6,22026. 09. 03.
  5. 6,92026. 09. 06.
  6. 6,32026. 10. 11.
  7. –2026. 10. 17.
  8. 6,52026. 10. 24.
  9. 6,72026. 10. 31.
  10. –2026. 11. 08.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot5 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 33 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,7 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,7 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
–1 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
33 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
168 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
136,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,33 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
5 folyamatos pályára lépés
  1. C08.23.11′
  2. C08.30.8′
  3. K09.03.15′
  4. K09.06.30′
  5. N09.20.–
  6. K10.11.60′
  7. K10.17.–
  8. K10.24.75′
  9. K10.31.33′
  10. K11.08.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
168perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,51értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
241perc1gól1gólpassz0,75G+GP / 906,63értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc168
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,51

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc13/400,54
Gólpassz / 90 perc3/400,54
Átlagértékelés22/406,65

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.