Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
R. Aloko
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

R. Aloko

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés15Lefedett pályára lépés
Játékperc67144,7 perc/meccs
Gól + gólpassz60,80 / 90 perc
Átlagértékelés6,9015 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonBeninAfrica Cup of Nations - Qualification · 2027
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex72,8/10084% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
13 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
86,70 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
5
Gólpassz
1
Gól / 90
0,67
Gólpassz / 90
0,13
Lövés
16
Kaput talál
5
Lövés pontossága
31,30 %
Gólkonverzió
31,30 %

Passz és kreativitás

Passz
155
Passzpontosság
12,20 %
Kulcspassz
8
Kulcspassz / 90
1,07
Sikeres csel
16
Cselezési siker
53,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
26
Labdaszerzés
4
Védőakció / 90
4,02
Megnyert párharc
56
Párharcsiker
47,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
8
Elkövetett szabálytalanság
17

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,13

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
671 perc
Átlagértékelés
6,90
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés9,472026. 09. 29.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen22 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Africa Cup of Nations - Qualification2027Benin · Középpályás
72,8index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc168 Gól2 Gólpassz0 G+GP / 901,07 Értékelés7,86 Passzpontosság11 %
84% adatlefedettségStabil forma
Major League Soccer2026Charlotte · Támadó
55,1index / 100
Meccs12 Kezdő10 Perc474 Gól3 Gólpassz1 G+GP / 900,76 Értékelés6,77 Passzpontosság12,70 %
100% adatlefedettségStabil forma
Felkészülési mérkőzések2026Benin · Középpályás
35,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc29 Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés6,60 Passzpontosság3 %
62% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

16 helyi sor
Hazai4–0
Charlotte–Orlando City SC

KezdőF · 15 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,37Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz2Passzpontosság2 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–0
Charlotte–CF Montreal

KezdőM · 65 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,24Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz17Passzpontosság15 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,10Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz13Passzpontosság11 %Párharc / megnyert10 / 6Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Gól1Gólpassz0Értékelés7,29Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz26Passzpontosság21 %Párharc / megnyert18 / 7Csel / sikeres6 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Columbus Crew–Charlotte

KezdőF · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,56Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz19Passzpontosság16 %Párharc / megnyert8 / 6Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Charlotte–FC Dallas

KezdőF · 21 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,88Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz13Passzpontosság9 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres3 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Argentina–Benin

KezdőM · 29 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,60Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz4Passzpontosság3 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Benin–Mauritania

Kezdő87 perc

Gól2Gólpassz0Értékelés9,47Kulcspassz2Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz14Passzpontosság10 %Párharc / megnyert17 / 8Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Burkina Faso–Benin

KezdőM · 81 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,24Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz15Passzpontosság12 %Párharc / megnyert10 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
DC United–Charlotte

Csereként beálltF · 21 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz5Passzpontosság4 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres2 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–3
FC Cincinnati–Charlotte

KezdőF · 46 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,01Kulcspassz1Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz12Passzpontosság9 %Párharc / megnyert14 / 7Csel / sikeres2 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
CF Montreal–Charlotte

KezdőF · 22 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,68Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz7Passzpontosság4 %Párharc / megnyert4 / 4Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Charlotte–Houston Dynamo

KezdőF · 20 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,19Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz2Passzpontosság1 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Atlanta United FC–Charlotte

Csereként beálltF · 13 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz1Passzpontosság1 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–3
Toronto FC–Charlotte

KezdőF · 33 perc

Gól1Gólpassz–Értékelés7,90Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz5Passzpontosság5 %Párharc / megnyert2 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Charlotte–Columbus Crew

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap151 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap348 perc7 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap671 perc15 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 0,95
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55298200,606,710,003,02
Utolsó 1010537400,676,910,673,18
Utolsó 2015671510,806,901,074,02
Hazai5 meccs
208perc3gól0gólpassz7,23értékelés
Idegenbeli10 meccs
463perc2gól1gólpassz6,74értékelés
Kezdőként13 meccs
637perc5gól1gólpassz6,96értékelés
Csereként2 meccs
34perc–gól0gólpassz6,50értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,32026. 09. 20.
  2. 6,22026. 09. 25.
  3. 9,52026. 09. 29.
  4. 6,62026. 10. 07.
  5. 6,92026. 10. 11.
  6. 6,62026. 10. 15.
  7. 7,32026. 10. 17.
  8. 6,12026. 10. 25.
  9. 6,22026. 10. 29.
  10. 7,42026. 10. 31.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot9 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 151 perc 14 nap alatt · legutóbb 2,7 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között2,7 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
15 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
151 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap7 meccs
348 perc7 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
111,8 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,13 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. C09.20.21′
  2. K09.25.81′
  3. K09.29.87′
  4. K10.07.29′
  5. K10.11.21′
  6. K10.15.45′
  7. K10.17.102′
  8. K10.25.71′
  9. K10.29.65′
  10. K10.31.15′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
298perc2gól0gólpassz0,60G+GP / 906,71értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
537perc4gól0gólpassz0,67G+GP / 906,91értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc298
Gól2
Gólpassz0
Átlagértékelés6,71

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc17/1580,80
Gólpassz / 90 perc46/1580,27
Átlagértékelés55/1586,89

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.