Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
E. Diouf
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

E. Diouf

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés6Lefedett pályára lépés
Játékperc38163,5 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,696 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSenegalAfrica Cup of Nations - Qualification · 2027
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex49,4/10084% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
5 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
83,30 %
Nem lépett pályára
6 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
4
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
158
Passzpontosság
29,40 %
Kulcspassz
6
Kulcspassz / 90
1,42
Sikeres csel
5
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
12
Labdaszerzés
6
Védőakció / 90
4,25
Megnyert párharc
29
Párharcsiker
50 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
10

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
381 perc
Átlagértékelés
6,69
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,142026. 09. 25.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
Africa Cup of Nations - Qualification2027Senegal · Középpályás
49,4index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc180 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,99 Passzpontosság34,60 %
84% adatlefedettségStabil forma
Premier League2026Brentford · Védő
38,9index / 100
Meccs3 Kezdő2 Perc111 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,56 Passzpontosság19,60 %
86% adatlefedettségStabil forma
League Cup2026Brentford · Védő
33,4index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc90 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,49 Passzpontosság30 %
82% adatlefedettségStabil forma
Felkészülési mérkőzések2026Senegal · Védő
–index / 100
Meccs0 Kezdő0 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
0% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

12 helyi sor
Hazai2–0
Brentford–Nottingham Forest

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–2
Sunderland–Brentford

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,49Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz38Passzpontosság30 %Párharc / megnyert13 / 6Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Hull City–Brentford

Csereként beálltD · 12 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz5Passzpontosság4 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Brentford–Liverpool

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–2
Aston Villa–Brentford

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,29Kulcspassz1Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz34Passzpontosság24 %Párharc / megnyert19 / 8Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Comoros–Senegal

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–1
Ethiopia–Senegal

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,85Kulcspassz2Szerelés6Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz32Passzpontosság27 %Párharc / megnyert14 / 9Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés7,14Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz45Passzpontosság40 %Párharc / megnyert11 / 6Csel / sikeres3 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Brentford–Chelsea

KezdőD · 9 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,48Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz4Passzpontosság2 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Bournemouth–Brentford

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Brentford–Sunderland

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Leeds–Brentford

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap102 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap192 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap381 perc6 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott6 értékelt meccs · szórás: 0,29
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55372000,006,731,454,35
Utolsó 106381000,006,691,424,25
Utolsó 206381000,006,691,424,25
Hazai1 meccs
9perc0gól0gólpassz6,48értékelés
Idegenbeli5 meccs
372perc0gól0gólpassz6,73értékelés
Kezdőként5 meccs
369perc0gól0gólpassz6,65értékelés
Csereként1 meccs
12perc0gól0gólpassz6,90értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 6 értékelt pályára lépés
  1. 6,52026. 09. 18.
  2. 7,12026. 09. 25.
  3. 6,92026. 09. 29.
  4. 6,32026. 10. 10.
  5. 6,92026. 10. 25.
  6. 6,52026. 10. 28.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-10-28.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 102 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
102 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
192 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
0 folyamatos pályára lépés
  1. N09.12.–
  2. K09.18.9′
  3. K09.25.90′
  4. K09.29.90′
  5. N10.04.–
  6. K10.10.90′
  7. N10.17.–
  8. C10.25.12′
  9. K10.28.90′
  10. N10.31.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
372perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,73értékelés
Utolsó 10 pályára lépés6 meccses minta
381perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,69értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc192
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,56

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc100/1040,00
Gólpassz / 90 perc101/1040,00
Átlagértékelés54/1046,56

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.