Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
João Palhinha
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

João Palhinha

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés19Lefedett pályára lépés
Játékperc84244,3 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,6613 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonBenficaPrimeira Liga · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex40,2/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
18 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
5 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
94,70 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
12
Kaput talál
1
Lövés pontossága
8,30 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
536
Passzpontosság
45,40 %
Kulcspassz
5
Kulcspassz / 90
0,53
Sikeres csel
6
Cselezési siker
60 %

Védekezés és párharc

Szerelés
21
Labdaszerzés
12
Védőakció / 90
3,53
Megnyert párharc
55
Párharcsiker
54,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
16
Elkövetett szabálytalanság
18

Fegyelem

Sárga lap
5
Piros lap
0
Lap / 90
0,53

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
842 perc
Átlagértékelés
6,66
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,502026. 09. 16.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
Primeira Liga2026Benfica · Középpályás
40,2index / 100
Meccs8 Kezdő7 Perc454 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,57 Passzpontosság50 %
96% adatlefedettségStabil forma
Európa-liga2026Benfica · Középpályás
45,4index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc222 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,98 Passzpontosság44,80 %
88% adatlefedettségStabil forma
Nemzetek Ligája2026Portugal · Középpályás
26,9index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc166 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,39 Passzpontosság31 %
88% adatlefedettségStabil forma
Premier League2025Tottenham · Középpályás
5,0index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
21% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

19 helyi sor
Hazai3–1
Benfica–Lech Poznan

KezdőM · 21 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,82Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz26Passzpontosság26 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Benfica–Alverca

KezdőM · 89 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,05Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz65Passzpontosság59 %Párharc / megnyert14 / 5Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Santa Clara–Benfica

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,24Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz34Passzpontosság27 %Párharc / megnyert11 / 8Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–4
Omonia Nicosia–Benfica

KezdőM · 21 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,54Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz29Passzpontosság25 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai4–1
Benfica–Celtic

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,05Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz72Passzpontosság67 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Benfica–Vitória SC

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–1
Portugal–Norway

KezdőM · 63 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,57Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz44Passzpontosság40 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–4
Denmark–Portugal

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Norway–Portugal

KezdőM · 80 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,02Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz31Passzpontosság26 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Portugal–Wales

KezdőM · 23 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,58Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz14Passzpontosság14 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
FC Porto–Benfica

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,35Kulcspassz1Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz46Passzpontosság43 %Párharc / megnyert13 / 9Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
AC Milan–Benfica

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,50Kulcspassz1Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz26Passzpontosság24 %Párharc / megnyert10 / 7Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Benfica–GIL Vicente

KezdőM · 32 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,12Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz18Passzpontosság17 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–4
Moreirense–Benfica

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,78Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz74Passzpontosság66 %Párharc / megnyert11 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Maritimo–Benfica

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–1
Benfica–Estoril

Csereként beálltM · 63 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,90Kulcspassz1Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz57Passzpontosság49 %Párharc / megnyert10 / 6Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Tottenham–Everton

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
Chelsea–Tottenham

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Tottenham–Leeds

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap110 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap311 perc6 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap842 perc16 pályára lépés · 9 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 2,10
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55311000,006,740,292,32
Utolsó 1010477000,005,870,381,89
Utolsó 2019842000,006,180,533,53
Hazai10 meccs
381perc0gól0gólpassz6,73értékelés
Idegenbeli9 meccs
461perc0gól0gólpassz5,63értékelés
Kezdőként18 meccs
779perc0gól0gólpassz6,12értékelés
Csereként1 meccs
63perc–gól–gólpassz6,90értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,62026. 09. 24.
  2. 6,02026. 09. 27.
  3. 0,02026. 10. 01.
  4. 6,62026. 10. 04.
  5. –2026. 10. 11.
  6. 7,12026. 10. 15.
  7. 6,52026. 10. 22.
  8. 6,22026. 10. 26.
  9. 7,12026. 11. 02.
  10. 6,82026. 11. 05.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 200 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
110 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
200 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
311 perc6 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,53 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.24.23′
  2. K09.27.80′
  3. K10.01.0′
  4. K10.04.63′
  5. K10.11.–
  6. K10.15.90′
  7. K10.22.21′
  8. K10.26.90′
  9. K11.02.89′
  10. K11.05.21′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
311perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,74értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
477perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,87értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc311
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,74

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc92/1850,00
Gólpassz / 90 perc96/1850,00
Átlagértékelés33/1856,98

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.