Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Jonathan Buatu
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Jonathan Buatu

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc72065,5 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,738 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAngolaAfrica Cup of Nations - Qualification · 2027
PosztVédőD
Teljesítményindex34,7/10084% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
8 meccs
Csapatkapitány
1 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
2
Kaput talál
1
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
431
Passzpontosság
54,70 %
Kulcspassz
0
Kulcspassz / 90
0
Sikeres csel
1
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
10
Labdaszerzés
11
Védőakció / 90
2,63
Megnyert párharc
32
Párharcsiker
50,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
6
Elkövetett szabálytalanság
11

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
720 perc
Átlagértékelés
6,73
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,202026. 10. 24.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
34,7index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc180 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,62 Passzpontosság60,20 %
84% adatlefedettségStabil forma
Primeira Liga2026GIL Vicente · Védő
43,8index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc540 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,77 Passzpontosság52,90 %
98% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Hazai0–0
GIL Vicente–Vitória SC

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,62Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz63Passzpontosság55 %Párharc / megnyert9 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
GIL Vicente–FC Porto

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz41Passzpontosság38 %Párharc / megnyert8 / 7Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
SC Braga–GIL Vicente

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,76Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz56Passzpontosság52 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Moreirense–GIL Vicente

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–1
Angola–Malawi

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,59Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz75Passzpontosság75 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Egypt–Angola

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,64Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz29Passzpontosság22 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
GIL Vicente–Maritimo

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–1
Benfica–GIL Vicente

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,51Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz41Passzpontosság38 %Párharc / megnyert6 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,65Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz79Passzpontosság74 %Párharc / megnyert11 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Famalicao–GIL Vicente

Kezdő · csapatkapitányD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz47Passzpontosság42 %Párharc / megnyert10 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
GIL Vicente–Casa Pia

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap360 perc5 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap720 perc11 pályára lépés · 8 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott8 értékelt meccs · szórás: 0,21
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55360000,006,790,003,75
Utolsó 1010720000,006,730,002,63
Utolsó 2011720000,006,730,002,63
Hazai6 meccs
360perc0gól0gólpassz6,77értékelés
Idegenbeli5 meccs
360perc0gól0gólpassz6,70értékelés
Kezdőként11 meccs
720perc0gól0gólpassz6,73értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,92026. 08. 30.
  2. 6,72026. 09. 06.
  3. 6,52026. 09. 13.
  4. –2026. 09. 19.
  5. 6,62026. 09. 25.
  6. 6,62026. 10. 06.
  7. –2026. 10. 09.
  8. 6,82026. 10. 19.
  9. 7,22026. 10. 24.
  10. 6,62026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés2 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 9,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között9,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
360 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.30.90′
  2. K09.06.90′
  3. K09.13.90′
  4. K09.19.–
  5. K09.25.90′
  6. K10.06.90′
  7. K10.09.–
  8. K10.19.90′
  9. K10.24.90′
  10. K11.02.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
360perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,79értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
720perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,73értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc360
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,79

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc24/980,00
Gólpassz / 90 perc30/980,00
Átlagértékelés20/986,77

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.