Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
C. Bonsu Baah
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

C. Bonsu Baah

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés16Lefedett pályára lépés
Játékperc69143,2 perc/meccs
Gól + gólpassz60,78 / 90 perc
Átlagértékelés7,2210 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonGhanaAfrica Cup of Nations - Qualification · 2027
PosztTámadóF
Teljesítményindex18,6/10084% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
16 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
5
Gól / 90
0,13
Gólpassz / 90
0,65
Lövés
5
Kaput talál
2
Lövés pontossága
40 %
Gólkonverzió
20 %

Passz és kreativitás

Passz
369
Passzpontosság
35,40 %
Kulcspassz
22
Kulcspassz / 90
2,87
Sikeres csel
21
Cselezési siker
61,80 %

Védekezés és párharc

Szerelés
10
Labdaszerzés
7
Védőakció / 90
2,21
Megnyert párharc
57
Párharcsiker
62,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
22
Elkövetett szabálytalanság
11

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
691 perc
Átlagértékelés
7,22
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,402026. 10. 09.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
18,6index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc5 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,40 Passzpontosság9 %
84% adatlefedettségStabil forma
King's Cup2027Al-Qadisiyah FC · Játékos
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Pro League2026Al-Qadisiyah FC · Középpályás
67,4index / 100
Meccs10 Kezdő10 Perc497 Gól1 Gólpassz2 G+GP / 900,54 Értékelés7,29 Passzpontosság37,70 %
100% adatlefedettségJavuló forma
AFC Champions League Elite2026Al-Qadisiyah FC · Középpályás
68,3index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc189 Gól0 Gólpassz3 G+GP / 901,43 Értékelés7,37 Passzpontosság32,50 %
86% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

16 helyi sor
Idegenbeli0–5
Gól0Gólpassz1Értékelés7,70Kulcspassz3Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz42Passzpontosság35 %Párharc / megnyert9 / 9Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–6
Al Riyadh–Al-Qadisiyah FC

KezdőM · 71 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz29Passzpontosság25 %Párharc / megnyert11 / 7Csel / sikeres7 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Al-Qadisiyah FC–Al Sadd

KezdőF · 35 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,71Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz16Passzpontosság12 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–1
Al Taawon–Al-Qadisiyah FC

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,70Kulcspassz3Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz43Passzpontosság32 %Párharc / megnyert17 / 10Csel / sikeres7 / 4Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Al-Qadisiyah FC–Abha

KezdőM · 70 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,33Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz37Passzpontosság30 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres4 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Pakhtakor–Al-Qadisiyah FC

KezdőM · 81 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,70Kulcspassz5Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz41Passzpontosság38 %Párharc / megnyert12 / 8Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–5
Gól1Gólpassz0Értékelés8,40Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz52Passzpontosság46 %Párharc / megnyert8 / 6Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–4
Ghana–Gambia

KezdőF · 5 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,40Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz11Passzpontosság9 %Párharc / megnyert3 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Ivory Coast–Ghana

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–3
Al-Qadisiyah FC–Al-Ettifaq

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–2
Gól0Gólpassz1Értékelés7,70Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz54Passzpontosság46 %Párharc / megnyert12 / 6Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,38Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz44Passzpontosság38 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–2
NEOM–Al-Qadisiyah FC

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–5
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap179 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap510 perc8 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap691 perc16 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó8 értékelt meccs · szórás: 0,69
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55269031,007,333,353,35
Utolsó 1010515140,877,273,322,62
Utolsó 2016691150,787,222,872,21
Hazai7 meccs
200perc0gól2gólpassz6,78értékelés
Idegenbeli9 meccs
491perc1gól3gólpassz7,51értékelés
Kezdőként16 meccs
691perc1gól5gólpassz7,22értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 09. 24.
  2. 6,42026. 09. 29.
  3. 8,42026. 10. 09.
  4. 7,72026. 10. 12.
  5. 6,32026. 10. 16.
  6. 7,72026. 10. 20.
  7. –2026. 10. 23.
  8. 6,72026. 10. 26.
  9. 7,22026. 10. 29.
  10. 7,72026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés4 pályára lépés · 179 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
144 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap4 meccs
179 perc4 kezdés · 2 gólhozzájárulás
30 nap8 meccs
510 perc8 kezdés · 5 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
115,2 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.24.–
  2. K09.29.5′
  3. K10.09.90′
  4. K10.12.81′
  5. K10.16.70′
  6. K10.20.90′
  7. K10.23.–
  8. K10.26.35′
  9. K10.29.71′
  10. K11.02.73′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
269perc0gól3gólpassz1,00G+GP / 907,33értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
515perc1gól4gólpassz0,87G+GP / 907,27értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc269
Gól0
Gólpassz3
Átlagértékelés7,33

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.