Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Z. Gozo
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Z. Gozo

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés5Lefedett pályára lépés
Játékperc12925,8 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,334 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonCrystal Palace U21EFL Trophy · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex14,5/10082% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
3 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
60 %
Nem lépett pályára
5 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
0
Kaput talál
0
Lövés pontossága
–
Gólkonverzió
–

Passz és kreativitás

Passz
31
Passzpontosság
5,90 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
0,70
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
3,49
Megnyert párharc
5
Párharcsiker
23,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
129 perc
Átlagértékelés
6,33
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,562026. 09. 08.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

4 játékos–csapat–szezon
EFL Trophy2026Crystal Palace U21 · Középpályás
14,5index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc56 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,07 Passzpontosság6 %
82% adatlefedettségStabil forma
23,5index / 100
Meccs1 Kezdő0 Perc28 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,50 Passzpontosság8 %
72% adatlefedettségStabil forma
Premier League2026Crystal Palace · Támadó
16,0index / 100
Meccs1 Kezdő0 Perc28 Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés6,20 Passzpontosság3 %
72% adatlefedettségStabil forma
League Cup2026Crystal Palace · Támadó
21,2index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc17 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,56 Passzpontosság5 %
84% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Idegenbeli1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,07Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz9Passzpontosság6 %Párharc / megnyert4 / 0Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Fulham–Crystal Palace

KezdőF · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
USA–Canada

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
USA–Mexico

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–2
USA–Chile

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–1
USA–Peru

Csereként beálltF · 28 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz9Passzpontosság8 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Crystal Palace–Ipswich

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,56Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz9Passzpontosság5 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Fulham–Crystal Palace

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–4
Crystal Palace–Manchester City

Csereként beálltF · 28 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,20Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz4Passzpontosság3 %Párharc / megnyert6 / 1Csel / sikeres2 / –Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap56 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap56 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap129 perc5 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó5 értékelt meccs · szórás: 2,54
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55129000,005,070,703,49
Utolsó 105129000,005,070,703,49
Utolsó 205129000,005,070,703,49
Hazai3 meccs
73perc0gól0gólpassz6,42értékelés
Idegenbeli2 meccs
56perc0gól0gólpassz3,04értékelés
Kezdőként3 meccs
73perc0gól0gólpassz4,21értékelés
Csereként2 meccs
56perc–gól0gólpassz6,35értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 5 értékelt pályára lépés
  1. 6,22026. 08. 28.
  2. 6,62026. 09. 08.
  3. 6,52026. 09. 26.
  4. 0,02026. 10. 28.
  5. 6,12026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot2 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 56 perc 14 nap alatt · legutóbb 6,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között6,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
56 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
56 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap2 meccs
56 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
2 folyamatos pályára lépés
  1. C08.28.28′
  2. N09.05.–
  3. K09.08.17′
  4. N09.12.–
  5. C09.26.28′
  6. N09.30.–
  7. N10.04.–
  8. N10.07.–
  9. K10.28.0′
  10. K11.03.56′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
129perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,07értékelés
Utolsó 10 pályára lépés5 meccses minta
129perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,07értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc56
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés3,04

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.