Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Robinho
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Robinho

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc42653,3 perc/meccs
Gól + gólpassz10,21 / 90 perc
Átlagértékelés6,405 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAcademico ViseuPrimeira Liga · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex48,8/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,21
Lövés
1
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
173
Passzpontosság
27,40 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
0,63
Sikeres csel
5
Cselezési siker
71,40 %

Védekezés és párharc

Szerelés
11
Labdaszerzés
14
Védőakció / 90
5,28
Megnyert párharc
21
Párharcsiker
50 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,21

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
426 perc
Átlagértékelés
6,40
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,712026. 10. 10.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Primeira Liga2026Academico Viseu · Védő
48,8index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc426 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,21 Értékelés6,40 Passzpontosság27,40 %
96% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Hazai2–1
Academico Viseu–Rio Ave

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,12Kulcspassz2Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz41Passzpontosság29 %Párharc / megnyert9 / 6Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól0Gólpassz1Értékelés6,65Kulcspassz1Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz28Passzpontosság17 %Párharc / megnyert19 / 10Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Academico Viseu–Estoril

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,71Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz46Passzpontosság37 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Estrela–Academico Viseu

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,26Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz35Passzpontosság26 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,26Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz23Passzpontosság20 %Párharc / megnyert4 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–3
Academico Viseu–FC Porto

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap270 perc3 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap426 perc8 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott5 értékelt meccs · szórás: 0,24
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55359010,256,440,756,02
Utolsó 108426010,216,400,635,28
Utolsó 208426010,216,400,635,28
Hazai5 meccs
269perc0gól0gólpassz6,36értékelés
Idegenbeli3 meccs
157perc0gól1gólpassz6,46értékelés
Kezdőként8 meccs
426perc0gól1gólpassz6,40értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 15.
  2. –2026. 08. 29.
  3. 6,32026. 09. 06.
  4. 6,32026. 09. 12.
  5. –2026. 09. 20.
  6. 6,72026. 10. 10.
  7. 6,72026. 10. 25.
  8. 6,12026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés2 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 6,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között6,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
270 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
426,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,21 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. K08.15.–
  2. K08.29.–
  3. K09.06.67′
  4. K09.12.89′
  5. K09.20.–
  6. K10.10.90′
  7. K10.25.90′
  8. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
359perc0gól1gólpassz0,25G+GP / 906,44értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
426perc0gól1gólpassz0,21G+GP / 906,40értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc359
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,44

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc26/990,00
Gólpassz / 90 perc7/990,21
Átlagértékelés49/996,40

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.