Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonJuan Pablo II CollegePrimera División · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex49,2/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók
Mit csinál a pályán?
A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.
◷
Játékidő és szerep
Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
87,50 %
Nem lépett pályára
3 nevezés
◎
Támadójáték
Gól
1
Gólpassz
1
Gól / 90
0,33
Gólpassz / 90
0,33
Lövés
8
Kaput talál
3
Lövés pontossága
37,50 %
Gólkonverzió
12,50 %
↗
Passz és kreativitás
Passz
47
Passzpontosság
4,50 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,66
Sikeres csel
1
Cselezési siker
25 %
◇
Védekezés és párharc
Szerelés
5
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
1,97
Megnyert párharc
20
Párharcsiker
39,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
6
Elkövetett szabálytalanság
12
!
Fegyelem
Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,66
▣
Kapusteljesítmény
Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
274 perc
Átlagértékelés
6,65
Személyes csúcsok
Kiemelkedő lefedett teljesítmények
Legjobb értékelés7,772026. 09. 20.Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpasszLeghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccsLeghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.
7 nap130 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés30 nap164 perc5 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés90 nap274 perc8 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelésFormaingadozásVáltozó8 értékelt meccs · szórás: 0,48
Időablak
Meccs
Perc
Gól
Gólpassz
G+GP / 90
Értékelés
Kulcspassz / 90
Védőakció / 90
Utolsó 5
5
164
0
1
0,55
6,52
0,55
2,20
Utolsó 10
8
274
1
1
0,66
6,65
0,66
1,97
Utolsó 20
8
274
1
1
0,66
6,65
0,66
1,97
Hazai3 meccs
115perc1gól1gólpassz6,94értékelés
Idegenbeli5 meccs
159perc0gól0gólpassz6,47értékelés
Kezdőként7 meccs
242perc1gól1gólpassz6,71értékelés
Csereként1 meccs
32perc–gól–gólpassz6,20értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
6,22026. 08. 15.
6,62026. 09. 11.
7,82026. 09. 20.
6,42026. 10. 10.
6,82026. 10. 17.
6,32026. 10. 25.
6,32026. 10. 27.
6,82026. 10. 31.
A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.
V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360
Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség
0 új API-kérés
A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.
Legutóbbi részvételi állapot7 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 130 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,0 nap pihenőSzolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.Utolsó két pályára lépés között4,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.
V9 · Játékosforma
Legutóbbi teljesítmény
5 meccses minta
Játékperc164Gól0Gólpassz1Átlagértékelés6,52
Helyezés az azonos posztú mintában
Gól / 90 perc28/500,33
Gólpassz / 90 perc12/500,33
Átlagértékelés29/506,65
A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.