Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Felipe Chávez
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Felipe Chávez

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés5Lefedett pályára lépés
Játékperc9318,6 perc/meccs
Gól + gólpassz10,97 / 90 perc
Átlagértékelés6,183 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezon1. FC MagdeburgNémet Kupa · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex39,8/10082% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
3 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
60 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,97
Lövés
4
Kaput talál
1
Lövés pontossága
25 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
41
Passzpontosság
14,80 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
1,94
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
0
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
1,94
Megnyert párharc
1
Párharcsiker
20 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
0

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
93 perc
Átlagértékelés
6,18
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,282026. 09. 18.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Német Kupa20261. FC Magdeburg · Középpályás
39,8index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc63 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 901,43 Értékelés6,14 Passzpontosság20 %
82% adatlefedettségStabil forma
2. Bundesliga20261. FC Magdeburg · Középpályás
36,6index / 100
Meccs3 Kezdő1 Perc30 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,21 Passzpontosság6,60 %
86% adatlefedettségStabil forma
Klub felkészülési mérkőzések2026Bayern München · Játékos
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Idegenbeli1–1
SV Darmstadt 98–1. FC Magdeburg

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli6–1
Gól0Gólpassz1Értékelés6,14Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz25Passzpontosság20 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai6–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–0
Dynamo Dresden–1. FC Magdeburg

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
SpVgg Greuther Fürth–1. FC Magdeburg

Csereként beálltM · 24 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,28Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz9Passzpontosság7 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Hertha BSC–1. FC Magdeburg

Csereként beálltM · 6 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,13Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz7Passzpontosság6 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
1. FC Magdeburg–Holstein Kiel

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–4
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap63 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap63 perc2 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap93 perc5 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott3 értékelt meccs · szórás: 0,07
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 5593010,976,181,941,94
Utolsó 10593010,976,181,941,94
Utolsó 20593010,976,181,941,94
Hazai1 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Idegenbeli4 meccs
93perc0gól1gólpassz6,18értékelés
Kezdőként3 meccs
63perc0gól1gólpassz6,14értékelés
Csereként2 meccs
30perc0gól0gólpassz6,21értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 5 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 18.
  2. 6,12026. 09. 06.
  3. 6,32026. 09. 18.
  4. –2026. 10. 24.
  5. 6,12026. 10. 28.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-10-28.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 63 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,4 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,4 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
63 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap2 meccs
63 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
93,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
0 folyamatos pályára lépés
  1. K08.18.–
  2. N08.30.–
  3. C09.06.6′
  4. C09.18.24′
  5. N10.18.–
  6. K10.24.–
  7. K10.28.63′
  8. N10.31.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
93perc0gól1gólpassz0,97G+GP / 906,18értékelés
Utolsó 10 pályára lépés5 meccses minta
93perc0gól1gólpassz0,97G+GP / 906,18értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc87
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,21

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.