Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
J. Goyeneche
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

J. Goyeneche

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés6Lefedett pályára lépés
Játékperc39666,0 perc/meccs
Gól + gólpassz20,45 / 90 perc
Átlagértékelés7,045 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonGualberto Villarroel SJPrimera División · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex58,7/10090% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
6 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
1
Gól / 90
0,23
Gólpassz / 90
0,23
Lövés
9
Kaput talál
3
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
11,10 %

Passz és kreativitás

Passz
102
Passzpontosság
16,80 %
Kulcspassz
11
Kulcspassz / 90
2,50
Sikeres csel
13
Cselezési siker
54,20 %

Védekezés és párharc

Szerelés
2
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
1,14
Megnyert párharc
19
Párharcsiker
48,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
2

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
396 perc
Átlagértékelés
7,04
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,972026. 09. 18.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Primera División2026Gualberto Villarroel SJ · Középpályás
58,7index / 100
Meccs5 Kezdő5 Perc396 Gól1 Gólpassz1 G+GP / 900,45 Értékelés7,04 Passzpontosság16,80 %
90% adatlefedettségStabil forma
Copa de la División Profesional2026Gualberto Villarroel SJ · Középpályás
5,0index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc– Gól– Gólpassz– G+GP / 90– Értékelés– Passzpontosság–
17% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Idegenbeli4–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,16Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz15Passzpontosság14 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,45Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz25Passzpontosság17 %Párharc / megnyert19 / 8Csel / sikeres14 / 7Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–1
Gól0Gólpassz1Értékelés7,70Kulcspassz4Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz25Passzpontosság20 %Párharc / megnyert6 / 6Csel / sikeres5 / 5Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–2
Gól1Gólpassz0Értékelés7,97Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz19Passzpontosság17 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Aurora–Gualberto Villarroel SJ

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–3
Gualberto Villarroel SJ–Oriente Petrolero

Nevezve, nem lépett pályára– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–2
Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz18Passzpontosság14 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres2 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Independiente Petrolero–Gualberto Villarroel SJ

Nevezve, nem lépett pályára– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap81 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap261 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap396 perc6 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó5 értékelt meccs · szórás: 0,70
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55351110,517,072,561,03
Utolsó 106396110,457,042,501,14
Utolsó 206396110,457,042,501,14
Hazai2 meccs
90perc0gól1gólpassz7,70értékelés
Idegenbeli4 meccs
306perc1gól0gólpassz6,87értékelés
Kezdőként6 meccs
396perc1gól1gólpassz7,04értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 6 értékelt pályára lépés
  1. 6,92026. 08. 22.
  2. –2026. 08. 29.
  3. 8,02026. 09. 18.
  4. 7,72026. 10. 12.
  5. 6,52026. 10. 17.
  6. 6,22026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot4 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 81 perc 14 nap alatt · legutóbb 15,8 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között15,8 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
81 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
81 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
261 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
198,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
4 folyamatos pályára lépés
  1. N08.17.–
  2. K08.22.45′
  3. N08.25.–
  4. K08.29.–
  5. N09.05.–
  6. K09.18.90′
  7. K10.12.90′
  8. K10.17.90′
  9. K11.01.81′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
351perc1gól1gólpassz0,51G+GP / 907,07értékelés
Utolsó 10 pályára lépés6 meccses minta
396perc1gól1gólpassz0,45G+GP / 907,04értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc351
Gól1
Gólpassz1
Átlagértékelés7,07

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc78/960,00
Gólpassz / 90 perc16/960,29
Átlagértékelés29/966,80

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.